P0

Sveikata

Sergamumas gripu – praėjusių metų lygio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-10


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad praėjusią savaitę Klaipėdos apskrityje sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis padidėjo nuo 63 iki 65,6 atvejo / 10 000 gyventojų. Rodiklis buvo panašus į fiksuotą pernai tuo pačiu metu – 64,8 atvejo.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėdos apskrityje buvo užregistruoti 193 gripo atvejai (iš jų – 88 vaikai). Dėl gripo sunkios ligos eigos į Klaipėdos apskrities ligonines buvo paguldyta 14 ligonių.

Didžiausias sergamumas – Klaipėdos mieste (82 atvejai / 10 000 gyventojų), mažiausias – Skuodo rajone (25,8 atvejo / 10 000 gyventojų).

Sveikatos apsaugos ministras, atsižvelgdamas į COVID-19 ligos epidemiologinę situaciją ir į Pasaulio sveikatos organizacijos bei Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas, praėjusią savaitę pavedė visoms Lietuvos savivaldybių administracijoms paskelbti gripo epidemiją savivaldybės teritorijoje.

Nuo kovo 5 d. gripo epidemija paskelbta Klaipėdos, Kretingos rajonuose, nuo kovo 6 d. − Klaipėdoje, Palangoje, Neringoje bei Skuodo ir Šilutės rajonuose.


2020-03-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt