Du nauji koroaviruso atvejai – Kaune

Koronavirusas

Lietuvoje antradienio vakarą, 22 val., patvirtinti du nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Bendras šalyje patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo iki trijų, pranešė Vyriausybė.

Trečiadienį, 10 val., surengtos spaudos konferencijos metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, jog antradienį vakare nieko detaliau neskelbta, nes reikėjo susitikslinti visas detales.

Pasak jo, užsikrėtė šeima – vyras ir žmona, 40 ir 35 metų, kurie nuo vasario 29 dienos Šiaurės Italijoje slidinėjo. Jie į Lietuvą grįžo automobiliu kovo 7 dieną.

pixbay.com iliustracija

„Būklė jų patenkinama, simptomai nėra sunkūs, sudėtingi. <…> Yra tam tikrų duomenų apie galimus režimo pažeidimus, informacija dar renkama. Kiek žinau, jie vaikų neturi, grįžo dviese”, – sakė ministras.

Pacientai gydomi Kauno klinikinėje ligoninėje. Jos vyr. gydytojas prof. Albinas Naudžiūnas teigė, jog pora į medikus kreipėsi po to, kai kovo 9 d. jiems pradėjo skaudėti gerklę, o kovo 10-ąją pakilo neaukšta temperatūra. Jie izoliuoti bokse, trečiadienį temperatūra siekė 37,5 laipsnio, jų klinikinė būklė, anot vyr. gydytojo, gera, kraujo tyrimas normalus.

Šiuo metu šioje ligoninėje iš viso kartu su sergančiaisiais yra stebimi aštuoni žmonės – šeši jauni žmonės, slidininkai, grįžę iš Šiaurės Italijos, nesusiję tarpusavyje, ir du „nedideli vaikai”.

Pasak A. Verygos, buvo nustatyti du artimi susirgusiųjų kontaktai, giminaičiai, kurie priskiriami aukštai rizikai, jie yra izoliuoti namie ir esą žino, kaip elgtis.

Tuo metu Krašto apsaugos ministerija pranešė, jog atlikti trijų Lietuvos karininkų, kurie kovo 5-6 dienomis Vysbadene (Vokietijoje) dalyvavo konferencijoje, testai dėl COVID19 viruso ligos požymių nepatvirtino – jie buvo neigiami.

Po atlikto patikrinimo karininkai išleisti namo, tačiau laikantis atsargumo priemonių, jiems patarta laikytis medikų rekomendacijų ir tarnybinių užduočių vykdymą tęsti nuotoliniu būdu.

Antradienio vakaro duomenimis, Lietuvoje buvo stebimi 5567 asmenys, keliavę į teritorijas, kur plinta COVID-19.

2 Comments

  1. kaunas

    Ivykis kaune, o kodel naujiena publikuojama ir siame puslapyje. Raset, kad naujienos talpinamos susijusios su Klaipeda ir jos regionu.

    Reply
    • ?

      ir kas negerai , kad patalpino ? Ši info svarbi visai Lietuvai ir jos gyventojams .

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Klaipėdoje toliau prastėja savaitiniai COVID-19 rodikliai

Pirmadienį šalyje buvo patvirtinta 13 naujų COVID-19 atvejų (du žmonės užsikrėtė antrą kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje po keturių ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 situacija Klaipėdoje atitinka Lietuvos vidurkį

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtinti aštuoni nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – visi susirgę žmonės užsikrėtė pirmą kartą. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota. ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 Klaipėdoje: kasdien po tris susirgusius

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad antradienį Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų (du žmonės susirgo antrą kartą, vienas ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This