P0

Sportas

Klaipėdiečiai pareigūnai – tarp dziudo prizininkų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-12


Ketvirtadienį Kauno rajone vykusiame Lietuvos policijos dziudo čempionate varžėsi 10 komandų, tarp kurių puikiai pasirodė ir klaipėdiečiai.

9 Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai komandinėje įskaitoje surinko vienodą skaičių taškų su Lietuvos policijos mokyklos komanda, tačiau rezultatus perskaičiavę ir į kitus kriterijus atsižvelgę teisėjai klaipėdiečiams skyrė garbingą trečiąją vietą. Antroji atiteko Lietuvos policijos mokyklos, o pirmoji – kauniečiams.  

Užtat asmeninėse įskaitose klaipėdiečiai iškovojo net 6 medalius. Sidabru pasipuošė Neringa Juciūtė iš Neringos komisariato ir klaipėdietis Titas Česnauskas.

Bronzos medalius iškovojo Klaipėdos komisariato atstovai Laura Dabašinskienė ir Dmitrij Šebaršov, taip pat Paulina Pirmaitienė iš Patrulių rinktinės ir  Profesinių įgūdžių valdybos atstovas Rolandas Rulevičius.


  2020-03-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt