P0

Koronavirusas

„Akropolis” trumpina darbo laiką (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-13


Bendrovė „Akropolis Group“ pranešė, kad jos valdomas prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ Klaipėdoje laikinai trumpina darbo laiką 2 valandomis.

Nuo kovo 14 iki 27 dienos parduotuvės dirbs nuo 11 iki 20 val. „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ dirbs įprastu darbo laiku.

Palmiros Mart nuotr.

Atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus ir rekomendacijas, nuo penktadienio laikinai nedirba kino teatras „Forum Cinemas“, ledo arena, vaikų kambariai ir „Apollo boulingas“.

Anot pranešimo, dezinfekcinio skysčio prieinamumas yra padidintas visose pagrindinėse erdvėse, nuolat vyksta papildomas dažniausiai liečiamų paviršių valymas dezinfekcinėmis priemonėmis – visi paviršiai valomi kas 2-4 valandas.

Akcentuojama, kad vėdinimo sistema orą pakeičia nauju oru iš lauko mažiausiai 3 kartus per valandą, prieš patenkant į patalpas oras yra filtruojamas.

Dezinfekantus bei vienkartines pirštines prie pirkinių vežimėlių ir krepšelių galima rasti ir prie „Maximos“ parduotuvės. Joje gerokai dažniau nei įprastai atliekamos įvairių paviršių (pirkinių krepšelių ir vežimėlių rankenos dezinfekuojamos 5 kartus per dieną, dezinfekuojami kortelių skaitytuvai ir pan.) bei pačių parduotuvių dezinfekcijos.

Teigiama, kad visi „Akropolių“ nuomininkai, įskaitant ir maitinimo paslaugas teikiančius nuomininkus, laikosi visų įmanomų atsargumo priemonių: dezinfekcinėmis priemonėmis dažnai valomi daugiausiai liečiami paviršiai, taip pat tokiose vietose kaip kasos aparatai, maisto savitarnos vietos ar kitose panašiose vietose, kur lankytojai ir darbuotojai turi sąlytį su dažnai liečiamais paviršiais ar daiktais (kortelių skaitytuvai, maisto paėmimo įrankiai, grynieji pinigai ir pan.), yra laisvai prieinamos rankų dezinfekavimo priemonės.


  2020-03-13

  2 komentarai “„Akropolis” trumpina darbo laiką”

  1. AvatarN (IP: 84.15.185.13)

   O ka keicia keliu valandu sutrumpintas darbo laikas 😂😂😂

   • AvatarNesvarbu (IP: 84.15.184.83)

    Tai juk ten pilna visa diena paugliu, visi i akra, tikrai reiketu tik maxe ir vaistine palikt, juk vaikams dabar nereikia i mokykla tai ir trinsis visi ten, kol tevai darbe

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt