P0

Kultūra

Klaipėdos lėlių teatras nukelia premjerą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-13


Klaipėdos lėlių teatras pranešė, kad kovo 28 ir 29 d. turėjusi vykti lėlių spektaklio „Didysis sprogimas“ premjera dėl koronaviruso atidedama – numatoma, kad premjeriniai spektakliai vyks gegužės 6, 9 ir 10 dienomis.

Spektaklis „Didysis sprogimas“ – Klaipėdos lėlių teatro ir „Itim Ensemble“ (Izraelis) koprodukcija. Su Zvi Sahar darbais Lietuvos žiūrovai jau turėjo galimybę susipažinti 2019 m. vykusiame Tarptautiniame lėlių teatro festivalyje „Materia Magica“ trupė „PuppetCinema“ rodė spektaklį „Planeta Kiaušinis“, kurį Zvi Sahar ne tik režisavo, bet ir yra šio spektaklio atlikėjas.

Spektaklis „Didysis sprogimas“ – savotiška spektaklio „Planeta Kiaušinis“ priešistorė: žiūrovai bus sugrąžinami į pradžių pradžią, kai, įvykus Didžiajam sprogimui, susikūrė Visata. O toje Visatoje atsirado daug planetų – vienoje iš jų ir vyksta spektaklio „Didysis sprogimas“ veiksmas. Klestinčios visuomenės, miestų ir kultūrų pasaulyje stebimas mažo roboto ir jo šuns gyvenimą, kol vieną dieną jiems iškyla pavojus – pradeda lyti.

Į kovo pabaigoje vyksiančius premjerinius spektaklius nupirkti bilietai galios gegužės mėnesį. Dėl laiko ir datos keitimo bei vietų rezervacijos reikėtų skambinti telefonu +370 46 239932 arba rašyti el. paštu info@klaipedosleliuteatras.lt.

Bilietus galima grąžinti Klaipėdos lėlių teatre arba www.tiketa.lt.


Kultūros straipsnių vidus

2020-03-13

Vienas komentaras apie “Klaipėdos lėlių teatras nukelia premjerą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt