P0

Koronavirusas

Klaipėdos rajono ir Neringos savivaldybės irgi paskelbė ribojimus (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-13


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad nuo kovo 16 iki 27 d. rajone stabdomas ugdymo procesas visose švietimo įstaigose, be išimties atšaukiami visi renginiai, o pati savivaldybė gyventojus aptarnaus tik nuotoliniu būdu arba telefonu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nuo kovo 16 iki 27 d. Klaipėdos rajono savivaldybės maršrutiniai autobusai važiuos mokinių atostogų grafiku.

Profesionalūs sporto renginiai rajone gali būti organizuojami tik be žiūrovų.

Stabdomas kultūros ir socialinių įstaigų, Turizmo informacijos centro, J. Lankučio viešosios bibliotekos, Gargždų krašto muziejaus ir jų filialų bei kino teatro „Minija“ lankymas.

Savivaldybės administracija gyventojus aptarnaus ir konsultuos nuotoliniu būdu – el. paslaugos: https://bit.ly/3cUY1HQ ir https://bit.ly/38T2V5e ir telefonais: (8 46) 21 11 16, (8 46) 47 20 25, (8 46) 45 25 45. O prašymai ir dokumentai bus priimami el. paštu savivaldybe@klaipedos-r.lt arba raštu, adresu Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai.

Nuo kovo 13 iki 27 d. Neringos gimnazija skelbia mokinių atostogas, kitų Neringos švietimo įstaigų veikla stabdoma.

Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu stabdomas fizinis Neringos įstaigų lankytojų aptarnavimas. Su reikiamais specialistais bus galima susisiekti elektroniniu būdu ar telefonu. Vyresniojo amžiaus gyventojai ranka rašytus prašymus galės įmesti pašto dėžutėje, kurią ras prie pagrindinio įėjimo į Neringos savivaldybės pastatą.

Neringos savivaldybės teritorijoje veikiančių visų rūšių įmonių ir organizacijų vadovams pavesta užtikrinti kultūros, laisvalaikio, pramogų, švietimo, sporto, socialinių ir kito panašaus pobūdžio paslaugų teikimo sustabdymą bei fizinį lankytojų aptarnavimą nuo kovo 16-osios iki kovo 29-osios. Tai reiškia, kad minėtu laikotarpiu šios įstaigos lankytojų nepriims.


  2020-03-13

  3 komentarai “Klaipėdos rajono ir Neringos savivaldybės irgi paskelbė ribojimus”

  1. AvatarStase (IP: 85.232.128.56)

   Galetu uzdrausti viesaji transporta kuris vezioja zmones ar bent sumazinti vazinejimus autobusu is miesto i miesta nereikia visiska ir didziuosius centrus uzdaryti kam ju reikia palikti tik maisto minimaliai poreikiams kad zmogus apsirupintu savo isgyvenimuij seimai.

  2. Avatar (IP: 85.232.128.59)

   Galėtų sutrumpinti ir maisto prekių parduotuvių darbo laiką

   • AvatarSaulius (IP: 86.100.84.251)

    Ar ne geriau visai uždaryti tas velnio parduotuves iki velykų galėtų piliečiai ir papastininkauti

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt