P0

Koronavirusas

Ką karantinas pakeitė Neringoje?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-16


Neringos savivaldybė informuoja, kokie pokyčiai dėl šalyje paskelbto karantino atsirado šiame kurorte.

Nerijoje koreguojamas autobusų judėjimas, vežant keleivius vietinio susisiekimo maršrutais, tvarkaraštis. Nuo pirmadienio autobusas iš Nidos išvyksta 8, 12 ir 17 val. Iš Smiltynės (Naujosios perkėlos) – 9, 14 ir 18 val. Juose leidžiama užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu kaip metro atstumu. Taip pat turi būti taikomos ypatingos saugos priemonės – transporto priemonės dezinfekuojamos kiekvieno maršruto pradinėje ir galinėje stotelėse.

Karantino režimo metu sienos nebus galima kirsti per Nidos kontrolės pasienio punktą, todėl neveiks ir Nidos kontrolės postas, renkantis vietinę rinkliavą už įvažiavimą į Neringą.

Į Neringą įvažiuojantys pro Alksnynės kontrolės postą, vietinę rinkliavą kviečiami sumokėti iš anksto interneto svetainėje https://unipark.lt/lt/neringa. Privažiavus Alksnynės kontrolės postą atsiskaityti bus galima tik banko kortele, grynieji pinigai nebus priimami.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Neringos savivaldybėje bei jai pavaldžiose institucijose, įstaigose darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje.

Žinia, „Smiltynės perkėla“ jau pranešė, kad nuo kovo 16 iki 30 d. 24 val. nutraukia keltų reisus iš Senosios perkėlos į Smiltynę ir atgal. Norintys persikelti į Smiltynę ar Klaipėdą kviečiami atvykti į Naująją perkėlą, čia keltai dirba ir toliau. Neringoje keleivių pervežimo paslaugas teikiantys vežėjai jau informuoti apie situaciją, todėl keleivių jie atvyks paimti į Naująją perkėlą.

Nuo kovo 17 d. bendrovė mažina Naujosios perkėlos keltų reisų skaičių. „Smiltynės perkėla“ rekomenduoja sekti informaciją įmonės puslapyje keltas.lt, skambinti trumpuoju informacijos telefonu 1870.

Tuo metu Neringos vicemeras Narūnas Lendraitis savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė tokį įrašą: „Maloniai nustebino Smiltynės perkėlos kasininkės, kurios prie kasų iš vairuotojų nereikalauja asmens tapatybės kortelių, taip minimizuodamos fizinio kontakto, o tai reiškia ir viruso plitimo, galimybes. Kiek suprantu, šiuo atveju apsiribojama tik mašinos valstybinio numerio nuskaitymo distanciniu būdu. Kas vairuoja automobilį, AB „Smiltynės perkėla” netikrina. Puikiai pasiruošta darbui karantino sąlygomis”.


  2020-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt