P0

Uostas ir jūra

Uostas darbo nenutraukia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-16


Šalyje paskelbus karantiną, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija informuoja, jog direkcijoje darbas tęsiamas, o dokumentų derinimo procesai Klaipėdos uoste ir toliau yra vykdomi skaitmeninėje erdvėje.

Laivybos uoste valdymo informacinė sistema (LUVIS) sudaro galimybę agentams ir laivų savininkams susitvarkyti visus formalumus nuotoliniu būdu, tokią pat galimybę suteikia ir Krovinių ir prekių informacinė sistema (KIPIS).

Uosto direkcijos dokumentai yra tvarkomi irgi skaitmenizuotai, naudojantis dokumentų valdymo sistema „Avilys“. Kilus klausimų, interesantai raginami kreipti el. paštu info@port.lt, papildoma informacija dėl paslaugų teikimo teikiama telefonu (8 46) 499 799.

Uosto direkcijos darbuotojams yra užtikrintos visos reikiamos techninės priemonės, todėl darbas sklandžiai vyksta ir nuotoliniu būdu. Operatyvinį darbą privalantys užtikrinti Uosto kapitono tarnybos, Laivyno skyriaus darbuotojai, dispečeriai, Laivų eismo tarnybos operatoriai, locmanai dirba įprastu rimtu, visi yra aprūpinti reikiamomis priemonėmis, instruktuoti.

Uosto vidus kompas

Apie galimybes atvykti į Klaipėdos uostą ir iš jo išvykti informacija pateikiama oficialiame Valstybės sienos apsaugos tarnybos tinklalapyje.

Apie keliones ro-ro ir ro-pax keltais informacija pateikiama oficialiuose „DFDS Seaways“ ir „TT-line“ tinklalapiuose.

Apie visus sprendimus, susijusius su karantinu šalyje, informacijos prašoma ieškoti oficialiame Vyriausybės tinklalapyje, kuriame informacija nuolat atnaujinama.


2020-03-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt