Atviras kreipimasis į Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską (66)

Politikų tribūna
Nina Puteikienė, Klaipėdos miesto tarybos narė
2020-03-17

Gerbiamas mere, Klaipėdos miesto savivaldybė yra Klaipėdos universitetines ligoninės, kuri dabar tapo vienu iš pagrindiniu COVID-19 sergančių ir įtariamų pacientų tyrimo ir gydimo centru, steigėja. Dar savaitgalį mane pasiekė informacija, kad iš visų ligoninės skyrių buvo surinkti likučiai vienkartinių pirštinių, dezinfekcinio skysčio ir kaukių ir perduoti Infekciniam skyriui, priimančiam įtariamus ir infekuotus COVID-19.

Šiandien pasiekė dar grėsmingesnė informacija, kad tragiškai trūksta kaukių, kad operuojantys gydytojai vietoje kaukių užsiriša veidą marle, kad priimamajame perduoda vieni kitiems po pamainos panaudotas kaukes. Šįvakar gavome KUL profesinės sąjungos pagalbos šauksmą dėl susidariusios situacijos ir prašymą padėti, nes gydytojai grasina atsisakyti teikti paslaugas, jeigu nebus užtikrintos saugios darbo sąlygos.

Gerbiamas mere, prašome pasekti Vilniaus mero pavyzdžiu ir pačiai savivaldybei nupirkti viską, ko šiandien trūksta Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Padėkime medikams realiai, ne žodžiais ir spaudos konferencijomis.

Reikiamas lėšas siūlau paimti iš Danės skvero rekonstrukcijos projekto, pakeičiant numatytas granito dangas į trinkeles, tokiu būdu sutaupant 3 mln Eur ir skiriant juos ne tik reikiamai medikų apsaugai, bet ir plaučių ventiliacijos įrangai, papildomų vietų COVID-19 įrengimui ir kitoms būtinoms priemonėms.

Žymos: | | | |

Komentarai (66):

Atsakymai į “Atviras kreipimasis į Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską”: 66

 1. Anonimas parašė:

  Visų pirma. Veryga reaguoja ka kalba įstaigų Vadovai. O pastarieji meluoja kad viskas gerai. Pvz. Klaipėdos Greitoji medicinos pagalba. Gavo iš vienos įmonės paramą daugkartines apsaugines kaukes. Tai ka gerbiam pavaduotoja Nijolė Dambrauskienė per rytinę penkiaminute kolektyvui pasakė. Ko jūs panikuojat. Nepanikuokite. Dar nėra pavojaus ir jums kaukių nereikia. Tos kaukės keliauja į sandėlį. O ministrui nueina žinia kad Klaipėdos GMP visko pakanka. Kad įmonių vadovus reikia keisti. Su tokiais meluojančiais vadovais Verygai sunku dirbti. Be to medikai be apsaugų taip ir užsikrečia. Gal poni Dambrauskienė suinteresuota kad kolektyvas infekuotusi ir būtų uždaryta karantinuota Klaipėdos greitoji medicinos pagalba. O direktorius grasina tarnybiniais ir įsakymais. Manau virusas padarys savo. Pažiurėkim į Italiją ir nepanikuokim…

  • Anonimai parašė:

   taigi, prisistatyk, ko pili purva ant Greitosios pagalbos? Tai tu cia tas kur visus skundzia? O Puteikiene tai sededama pre kompo tikisi patekti i Seima? Atyseit, kai visais rupiasi…. Zmones ne durni, vertins ne pagal sukelta triuksma. Geda didziausia tokiems politikams, kurie pasinaudoje sunkiu visiems laikotarpiu, nori save reklamuotis….

 2. chamas parašė:

  Diagnozė ne-da- pi- sy- tis. Ir daugiau nieko.

 3. Austėja Burbaitė parašė:

  Ko čia stebėtis Pūteikienės Ninos veiksmais . Ji yra nuosekli – jei tik yra galimybė įkąsti, suleis dantis ir draskys kol pavargs arba atsiras kitas svarbesnis objektas. Tada vėl griebs! Iš kitos pusės nieko naujo, juk kai už nieką gyvenime neatsakai – kas lieka? Loti ir tik!

 4. Dalyvis be to parašė:

  Ta moteris ir per savo motinos laidotuves nepraleis progos pasireklamuoti.

 5. Pusys parašė:

  Turiu pasiūlymą Puteikienei !!!
  Už sau išnaudotus miestiečių pinigus ( 2019m kompiuterio nuomai 1489 € , kurui 1133 €, telefonui 207 €, auto remontui 417 €, kanc prekėms 78 €, darbo užmokestis 451 €) nupirkti respiratorių, apsauginių kostiumų, pirštinių.
  Ir siūlau eiti savanoriauti į ligonines, tai naudos būtų.
  Priimsite pasiūlymą ar svarstysite jį taryboje.
  Visuomenė laukia atsakymo.

  • Se parašė:

   Pusy, ar tai reiškia, kad Puteikienė, tokias metines išlaidas deklaravo kaip miesto tarybos narė ir jai buvo mokėta iš miesto biudžeto? Sakyčiau, nekuklios, ypač kompiuteriui ir kuro išlaidoms, kai pati gyvena miesto centre netoli savivaldybės. Jeigu tai yra tiesa, tada ko norėti nuo esančių prie valdžios lovio. Grubliauskas važinėja su prabangiu valdišku Volvo limuzinu , o opozicijoje esanti Puteikienė linksminasi (galbūt posėdžiaudama) galingu kompiuteriu ir dykai leisdama pinigus pasivažinėjimams. Lepota.

  • Anonimas parašė:

   Oho. Iš kur tokios kainos? Kompiuterio nuoma? Ji savo neturi, kad tenka nuomotis? Už tokią kainą galima neblogą kompiuterį, skirtą projektavimui įsigyti.

  • Ir aš turiu pasiūlymą parašė:

   Balsavę už Grubliausko komitetą ir Grubliauską kaip merą eina savanoriauti . Parodykite , kad išrinkote tinkamą merą . O Puteikienė yra politikė . Nejaučiate skirtumo ? Ji dirba kaip ir turi dirbti politikai .

 6. Vytautas parašė:

  Puteikienė besireklamuodama ko gero pagimdys. Tiesą sakant reikia turėti bent šiek tiek sąžinės ir tokiu įtemptu metu,kada žmonių nervai iš nežinios ir taip kliba, tokius savireklaminius cūdus ištaisinėti. Nei ji žino kas, nei kaip, nei kiek, apskritai situacijos nesuvokia. Nina, o kas tau, kaip miesto tarybos nariai, trukdė iki epidemijos pasidomėti kaip reikalai apie kuriuos dabar springsti ir lieji tulžį? Neturėjai laiko nes buvai užšokusi ant kitos temos, ar ne? Beje, ar esi kada nors, kad ir vakare atsigulusi į lovą, paskaičiavusi kiek žmonių be jokio pagrindo apipylei pamazgomis, išvoliojai purve? Nejau visa tai dėl savo nenusisekusio gyvenimo.

 7. Vienas namuose parašė:

  Gėda, nes tai tik manipuliavimas žmonių jausmais krizės metu jautriomis temomis. Kas geriau, ar kaukės ar marmuras? Kas čia per durnas klausimas?! Kai žmonės nežino tai ir manipuliuojama jausmais, priešiškomis nuomonėmis, žmonių baimėmis. Lietuvoje paskelbta ekstremali padėtis dėl koronaviruso grėsmės. Valstybė įsteigė ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą, kuris koordinuoja veiksmus. Šio centro vadovu paskirtas sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kuris ir koordinuoja ligoninių ir visų institucijų veiklą. Puteikienės šeima(kiek sprendžiu iš viešos informacijos) palaiko dabartinę valdžią, tai pirmyn. Siūlykite, koordinuokite, keiskite, dirbkite. Aš nesu nei už nei prieš Grubliauską, bet jį sąžiningai išrinko Klaipėdos žmonės. Čia ne Putino Rusija. Ir tas tuščias beprasmis, politikavimas akivaizdžiai trokštant valdžios tiesiog NUSIBODO. O tokią akimirką, net jau erzina. Pati Puteikienė dirba valstybinėje įstaigoje ir puikiai supranta, viešųjų pirkimų ir visų procedūrų Lietuvoje biurokratiškumą, tai kiek galima pilstyti iš tuščio į kiaurą akivaizdžiai matant, kad didžiąją dalį jos darbo laiko užima ne tiesioginis darbas Lietuvos Jūrų muziejuje, o tuščias politikavimas ir visuomenės supriešinimas. Atsiprašau už emocijas, bet jau užkniso!!!

 8. JK parašė:

  Aišku, kad fb profilis visiškai asmeniukas dalykas, bet vistiek parodo kas žmogui svarbiausia. Iš 50 Puteikienės postų tik 1 susijęs su jos tiesiohginiu darbu Jūrų muziejuje. Ir dar pastebėjau, kad niekšiškai save reklamuoja tokiu kritiniu momentu.

 9. Zilvinas parašė:

  Saunuole Puteikiene! Zino kaip sau reklama daryt!
  Vietoj straipsniu – darbus darykit. Surinkit tuos pinigus… Verkimas per spauda – savireklama… O jei visuomene norit informuot – nekiskit savo pavardes…. Jokio skirtumo nuo Grubliausko … Reklamuotis ismoke abu.?

 10. Rochas parašė:

  Meras Grubliauskas visada pasižymėjo iškalbingumu. Todėl per TV daug kalba, apie pastangas, kurias deda koronavirusui įveikti, tačiau daro mažai, o gal nieko nedaro. Ne visi Lietuvoje žino, kad Klaipėdos universitetinės ligoninės steigėjas – Klaipėdos savivaldybė. Grubliauskui patogu dėl trūkumų ligoninėje kabinti visiems makaronus lietuvos žmomėms, kad kaltas Veryga, kad jis – meras rodo daug iniciatyvos, o SA ministerija, kuri turi viską daryti, Klaipėdos ligoninę užmiršo. Paskaičius spaudą ir per TV medikai tvirtina, kad ligoninėje daug ko trūksta. Meras turėtų pirmas parodyti iniciatyvę, stabdyti „oro” pirkimo projektus, tokius kaip tramvajaus poreikio miestui, kur buvo išmesta į „balą” vos ne 0,5 limono, gal dar yra tokių projektų, nekloti plytelėmis skverų ir pan., o lėšas nukreiti medicinai. Juk ten dideli pinigai, medikams pradžiai tikrai pakaktų. Tačiau to daryti nenori. Kodėl? Matomai veikia kiti interesai. Visuomemei reikėtų būti aktivesniems ir mero ir miesto veikėjų, tokių aip Budinas paklausti, kada bus priimti sprendimai užtikrinti ligoninei tiekimą.

 11. Juozapas parašė:

  Grubliauskas deda „milžininkiškas pastangas” kad suvaldyti Korona virusą. Priekaištu deda daug, kad Klaipėda dar negali atlikti tyrimų mobiliajame punkte. Kad jis paruoštas šalia Švyturio arenos iš Dubysos gatvės pusės. Šiandiena kaip tik pravažiavau pažiūrėti, kaip atrodo Klaipėdos mobilusis punktas- pamačiau tik teritoriją aptverta tvorelėmis ir ten keletą vyrų kažką mojuojantys rankomis. Daugiau nieko nėra. Tai kodėl Grubliauskas meluoja, kaltina ministrą Verygą, kad dar neleidžia dirbti. Tai kur dirbs, jeigu nieko nėra, net palapinių, autobusiuko. Reikia apmokyti personalą, duoti reikiamą aprangą. Grubliauskui labai svarbu įgelti Sveikatos Apsaugos ministrui A. Verygai, nes jis ėmėsi ginti Klaipėdos Universitetinės ligoninės gydytojus nuo jo globojamo V. Janušonio darbuotojus žeminančių veiksmų.
  Tokius asmenis kaip V. Grubliauskas, V. Janušonis reikia šalinti iš vadovaujančių pareigų, nes jie yra tikri sovietmečio likučiai, dirba sovietmečio laikų metodais, jie yra progreso stabdys.

 12. Nuomone parašė:

  Klaipėdos meras absoliutus vėžlys savo veiksmuose. Absoliučiai nepajėgus rūpintis žmonėmis krizės metu. Jokio protingo sakinio. Sėdi ir rašo Facebook postus, vietoj to, kad dirbtų SAVO Darbą. Kaltina sveikatos apsaugos ministrą, nors pats turėjo pasirūpinti universitetinės ligoninės darbuotojų apsaugos priemonėmis, nes ligoninė priklauso savivaldybei.

 13. Anonimas parašė:

  Su tokia medicinos valdžia ilgai neišgyvensime….Faktas….

 14. Se parašė:

  Pirmiausiai siūlyčiau parduoti Grubliauską vežinėjantį Volvo limuziną. Ir kaukių medikams kažkiek būtų nupirkta, ir merui į sveikatą – žandukai sumažėtų pėsčiomis vaikščiojant, galbūt ir verkšlenti nustotų.

 15. Anonimas parašė:

  Man stebinčiai iš šono. Galiu pasakyti vieną. Nenuostabu kad tiek Janušonis tiek Klaipėdos GMP direktorius Juodviršis dusina žmones. Juk šių abiejų įstaigų viduje mobingas vyksta toliau. Beje kiek teko girdėti iš medikų GMP. Ne tik direktorius paduotas pačių medikų į teismą dėl savo nepaaiškinamo elgesio, bet to nebijant tęsiasi toliau žmonių dusinimas. Žmonės medikai priversti darbo rūbus kištis į tas pačias spintas su asmeniniais rūbais. Darbo rūbais priversti važiuoti į namus. Skalbtis firmas namuose. Darbo aplinkoje jokios saugos. Vienas dušas ant viso kolektyvo kuris nenaudojamas, …kur mes saugomės? Su tom pačiom infekuotom formom pas visus ligonius be išimties, į namus ir tarp kolegų. Juk medikus patys užkrėte laimingi nebūsite. Visi išmirsite. Lygiai kaip ir Janušonis. Kabina makaronus visko turi. Bet juk pats gali būti užkrėstas, ne dievo ausyje sėdi. Toks pat mirtingas. Ar norės kad patį sergantį aptarnautu i fekuotas CORONA ar toks infekuotas iš gmp atvažiuos. Visiems blogai bet susiimkim žmonės save į rankas ir meskim iš keďžiu tuos nedorėlius. Juk Istorija rodo, nedaro išvadų tik politika kuri negelbsti. Tai komunizmo likučiai. Su pagarba. Te nepyksta už išsakyta tiesą.

  • algimantas parašė:

   labai protingas straipsnis. Tik komunizmas ne prie ko.

  • N. Puteikienė parašė:

   Gal galite paskambinti man 8 69853023 arba parašyti į mesingerį. Labai ačiū! N. PUTEIKIENĖ

  • Anonimas parašė:

   Na taip komunizmas ne prie ko. Bet faktas yra faktu. Man keista, kodėl vienos GMP mašinos važiuoja apsirengę nuo galvos iki kojų kombinezonais, o kitos mašinos medikų personalas važinėja visiškai be kaukių ir akinių. Ar tai reiškia kad virusas ant kaktos parašytas -be tyrimų- ir važiuojant aiškiaregiai pasako pas ką važiuoji, ar ta reiškia važinėja medikai kai jau užsikrėtę ir jiems saugotis nebereikia ar tai reiškia kad iš tikro trūksta apsaugos priemonių. Ar priežiūros vadovo trūksta? Ar pamiršta kad juk važiuoja į pirmą ugnies liniją. Juk bent jau apsauginę kaukę galėtu medikai nešioti į kiekvienus kvietimus einant ar ne? Kas mus apsaugos? Jau pavyzdžių pakako, kai Vilniaus medikė savo bukumu atėjo į darbą nešiotoja, ar norime kad GMP medikai užsikrėtę būtų karantinuojami? Kas tada bedirbs? Ar dirbs avariniu atveju infekuoti medikai? Juokinga įstaigų vadovų reagcija į medikų saugumą apie kurį taip kalbama? Beje. Šiandien ryte toks sutapimas, pažiūrėjusi pro langą pastebėjau, kad už civilinės mašinos vairo prie šviesoforo sustojusioje mašinoje aiškiai matėsi GMP forma vilkintys asmuo. Nesvarbu ar į darbą ar iš darbo, bet matomai teisingas straipsnis, kuriame parašyta kad neturi kur prautis , persirengti ar rūbų laikyti atskirai nuo darbinių. Aš manau tokiu kritiniu atveju medikams turi būti suteikta galimybė atėjus į darbą neužsikrėsti savo rūbų, saugiai persirengti. o darbo nusivilkus darbo rūbus turėtų būti skalbimo mašinos kuriose atsakingas žmogus išskalbtu. O žmonės po darbo pamainos ne infekuoti grįžtu į šeimas, bet išsipraustų apsirengtu savo rūbais ir kiek įmanoma apsisaugojus grįžti į šeimas. Kas brangiau kainuoja? Sveikata? Vanduo duše? Šampūnas? Ar tinginystė? O gal vadovų nesupratingumas ir abejingumas? Aišku vadovai seni. Iš patirties žinome senam nieko nebereikia, nei priežiūros nei grožio, nei švaros…Super… Manau gerai užkabinta tema. Ir kaip bebūtų. Tas virusas pakeis priverstinai žmonių mąstymus. Nes visi dabar jaučiasi laisvėj, ką noriu ta darau. Sėju virusą, barstau, nes nieko nebijau. Pažiūrėsime koks rezultatas bus po metų…..Tik reikia užjausti medikus kurie dar sutinka taip rizikuojant dirbti

 16. Kestutis parašė:

  Klaipėdiečiai išleiskite Grubliauskas neapmokamu atostogų neribotam laikui, ir siūlai pasikviesk įteka Šiaulių nėra, nes tai žmogus, kuris mažai kalba, bet jei kalba, tai tik iš esmės,ir jo mirstetokiu problemų esant krizinę situacijoje, net nėra. O juk Grubliauskas ausys kišo vietinės Grigeo sferoje…kiek stebiu jo veikla, tai jis juk populistas ir visokių „kultūrinių pinigų plovimo” projektų nepamainomas iniciatorius…

 17. Klaipėdietė parašė:

  Žinau,kad ligoninėje bloga padėtis! Bet nesuprantama, kodėl gyd. Janušonis visiems garsiai meluoja, kad medikai viskuo aprūpinti ir jiems nieko netrūksta! Pati girdėjau šįryt per TV?

 18. Marko parašė:

  Matai pons mere kiek pasiulymu tau zmones dave.Davai sukis , dirbk ir nevergslenk.Reiks padesim , darbais ne pinigais , nes nezinia kur nuplauks….

 19. K. M. parašė:

  Gaila, kad Klaipėdos miestas turi tokį merą. Gėda!!! Manau, kad Klaipėdos savivaldai reikėtų stipraus ir detalaus patikrinimo kur svaistomos mokesčių mokėtojų lėšos. Nebėra net tik, kad normalaus ir žmogiško aptarnavimo Klaipėdos ligoninėse, bet trūksta net būtiniausių priemonių saugiam gydytojų darbui užtikrinti! Gėda! Vadovas nesusitvarko „savo kieme”

 20. Išeitis yra parašė:

  Skaičiau,kad Vilniaus Santaros ligonineje ,kadangi trūkumas kaukiu,valdžia suorganizavo siuvykla,siuvejas,kurios siuva apsaugines kaukes medikams….jei jau tokia padėtis Klaipėdos ligoninėse,ar nebūtų greičiau ir paprasčiau,gal net pigiau nei parsisiusyi , o paimti pavyzdį iš Vilniaus ir t.p.jas siūtis ir nereikėtų stresuoti.

  • Anonimas parašė:

   Ne tik iš Vilniaus mokykimės. Klaipėdos rajono mero pavaduotoja taip pat pagarsino savanorių pagalbą. Siuvyklėlė siuva kaukes medikams. Klaipėdoje nėra siuvyklų? Dabar toks laikas kai turime suremti pečius, kad išliktume.

 21. Jonis parašė:

  Nejaugi savivaldybe negalu idarbinti ta pingvinu darbuotija, juk truksta tu kiemsargiu vusur, ji tiktu

 22. Anonimas parašė:

  Ne tik universitetineje ligonineje. o Juriniku. ligonine kas pasirupins ten irgi personalas dirba be apsaugos priemniu

 23. Gražina parašė:

  Šaunuolė Nika! Nebus apsaugos priemonių- nebus kam gydyti ligonių, kurių vis daugėja.Merui svarbiau sakuros,kadangi galima nemažą sumą pinigų „išplauti”.Mere,jus išrinko klaipėdiečiai,parodė pasitikėjimą,tai būkite malonus rūpintis savo rinkėjais.

  • O taip.... parašė:

   Vienodai musu ponui sitam rodo gaila, kad sitas ponas meras galvoja tik apie save.Gaila kad toki issirinkom.Jam nerupi niekas nebent „duduoti” 🙂

 24. Gaiva parašė:

  Meras užsakė respiratorių. Kaip teigia jie ligoninę pasieks po trijų savaičių. Merė ar visai jums kuku ir dzindzilin. Mus medikams jų jau reikia porą savaičių. Pikta.

 25. Klaipediete parašė:

  Nu jis tikrai prastas meras!!! Klaipeda tiek laiko smirdejo, o jis nedate nieko. Dar net neprasidejo nirmaliai virusas, o pervisur praso Klaipedai aukoti pinigus. Kosmaras. As uz si vyruka nebalsavau ir buvau pries, tad susimastyjite, ka renkate i merus klaipedieciai!!!!

 26. Lina parašė:

  Dar sergančių nėra nei 30, o visi vargę,pervargę.Kas bus kai ligonių bus300?
  Kas mūsų karalystėje ne taip?Kur laisvės vienybė,prioritetai?Kam Sakurų parkas,kam ,,auksinės” aikštės jei nebus kam grožėtis.Kur kaukės,kur ventiliavimo aparatai?Kodėl negalima iš karto testuoti? Gal susimetam? Gama peilis Kaune?Uostas su keltais- Klaipedoje?

 27. Arvydas parašė:

  Čia tik Klaipėdoje tokia padėtis. Visi miestai susitvarko, nes turi realiai dirbančius merus. Čia tik mūsų toks piarinis, svarbu pakalbėti ir feisbuke nepamiršt parašinėti, dirbti nėra kada. Tegul paima lėšas iš savo Jazo festivalio.

 28. Dija parašė:

  Dabar- Ne laikas galvoti,apie marmuro plyteles! Būtina aprūpinti medikus- apsauginem kaukem,spec.apranga! Pažiūrėsit,kas dedasi Irake- gydytojai baigia ismirti ten,250 gydytojų mirė,nes neturėjo apsauginių priemonių! Ten nebesusitvarko,chaosas,daugiausia mirčių,užsikrėtusių,nėra kam gydyti! Ir pas mus,bus tas pats,jei nesiimsit skubiai,apsaugos gydytojams.

  • Danuteneturiu parašė:

   As asmeniskai patarciau atsisakyti Sakuru parko sodinimo. Dabar reiketu galvoti, kaip apsaugoti gyventojus, o parka kurkime veliau

  • Anonimas parašė:

   Nedemonstruokit savo silpnaprotystės. Pinigai nėra skirstomi šiaip, kad galima būtų nuo vienur nuimti ir permesti kitur. Ypač kai jų didžiąja dalį sudaro ES lėšos. Ar ataskaitoj parašys, kad tam projektui skirtos lėšos nukeliavo kaukėms? Čia tik visiškai nesusivokiantys gali tokias nesąmones rašinėti.

 29. Algis parašė:

  Portale Skelbiu.lt pilna skelbimų apie tūkstančiais parduodamas med.kaukes.kazkaip tie zmogenai nusiperka , o meras sėdi ir dūda pučia.

 30. Kukas parašė:

  Pritariu N. Puteikienei 100%, kodėl reikia pinigų kazkokioma plytelėms, o gydytojai tokiu metu dirba be respiratoriu. Rizikuodami susirgti ir apkrėsti savo artimuosius.

  • Elena parašė:

   Mano nuomone šiuo metu medikų apsauga turi būti prioritetas kovoje su virusu . Gaila , kad ” viarslininkai puvėsiai ” rado terpę – pakėlė kainas apsaugos priemonėms .

  • Stasys parašė:

   Matai,jei pirksi daug kaukių, isleisi daug pinigų.O gal viskas savaime,tik pasnekejus susitvarkys.Bus merui ir pjaras,ir pasirodys rupestingas,o kas nesupranta;,tas dar karta puls balsuoti uz rupestinga.Keli zuikiai vienu metu,tik spek suktis,atrodysi svarbus ir kietas,visgi su daktarais rysyje.cha-cha-cha !!!!!!!.

 31. Myliu lietuva parašė:

  O kodel lesu nepaprasyti is dar kitu miestu.Cia juk bendra beda.Visi turetu susimesti i bendra katila.

 32. Marius parašė:

  Pigus ir egocentriškas Ninos Puteikienės piaras. Tokiu nekonstruktyviu ir žeminančiu politikavimu siekiama dėmesio ir politinių balsų. Kalbama tik kalbėti. Be jolios logikos ir realių veiksmų, kurie galėtų kažką pakeisti. GĖDA.

  • Pritariu parašė:

   Visiškai pilnai pritariu Mariui. Net komentuoti daugiau nėra ko.

  • Elena parašė:

   Gal gali konkrečiai kame gėda ? Aš ne politikas ne medikas tik eilinis miesto gyventojas sumokantis mokesčius galvoju taip pat kaip Puteikienė . Manau mes turime padėti tiems , kurie mus gydo . Gėda turėtų būti tokiems mariams ir merui .

  • Stop parašė:

   Teisingai rašo Puteikienė. Stop plovimui ir vagystem pinigu medžiu kirtimui skvere

  • Ash parašė:

   Gėda, nes tai tik manipuliavimas žmonių jausmais krizės metu jautriomis temomis. Kas geriau, ar kaukės ar marmuras? Kas čia per durnas klausimas?! Kai žmonės nežino tai ir manipuliuojama jausmais, priešiškomis nuomonėmis, žmonių baimėmis. Lietuvoje paskelbta ekstremali padėtis dėl koronaviruso grėsmės. Valstybė įsteigė ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą, kuris koordinuoja veiksmus. Šio centro vadovu paskirtas sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kuris ir koordinuoja ligoninių ir visų institucijų veiklą. Puteikienės šeima(kiek sprendžiu iš viešos informacijos) palaiko dabartinę valdžią, tai pirmyn. Siūlykite, koordinuokite, keiskite, dirbkite. Aš nesu nei už nei prieš Grubliauską, bet jį sąžiningai išrinko Klaipėdos žmonės. Čia ne Putino Rusija. Ir tas tuščias beprasmis, politikavimas akivaizdžiai trokštant valdžios tiesiog NUSIBODO. O tokią akimirką, net jau erzina. Pati Puteikienė dirba valstybinėje įstaigoje ir puikiai supranta, viešųjų pirkimų ir visų procedūrų Lietuvoje biurokratiškumą, tai kiek galima pilstyti iš tuščio į kiaurą akivaizdžiai matant, kad didžiąją dalį jos darbo laiko užima ne tiesioginis darbas Lietuvos Jūrų muziejuje, o tuščias politikavimas ir visuomenės supriešinimas. Atsiprašau už emocijas, bet jau užkniso!!!

  • Virginija parašė:

   Gerbemas Mariau, mes ir be Puteikienės žinom, kad meras neveiksnus. Jis tik moka atsikalbinėti ir kritikuoti kitus, pats piršto nepajudins, lai mokosi iš kitų merų, bet ką čia beišmokysi

 33. Renata parašė:

  Klaipedos savivaldybės biudžetas vienas iš didžiausių Lietuvoje, praeitais metais nepanaudota virš 20 mln. Eur. lėšų. Kodėl savivaldybė nepadeda medikams?

 34. Joana parašė:

  Kaip visada išlindo Puteikiene. Būk maloni, padėk, esi politikė tik kritikuoti. Prisidėk pati kuom gali, juk šitame mieste gyveni……

  • ..... parašė:

   O meras kam jei padėti turi tik Puteikienė ? Meras turi įgaliojimus rūpintis miestiečiais . KUL yra miesto nuosavybė , miesto taryba yra steigėjai ( savininkai ) . Manau savininkas ir turi pasirūpinti . Kas ne taip ?

 35. Marija parašė:

  Kaip visada, Klaipėdoje, žodžiai sau, darbai sau. Du pensininkai nebesusitvarko su darbais. Pažiūrėkite kaip Vilnius strateguoja, daro, kaip jauni valdininkai sukasi. gražu žiūrėti. O pas mus tik virkavimas.

 36. Avatar photo Palmira Martinkienė parašė:

  Nelabai suprantu, kodėl KUL iš savo lėšų negali tų apsaugos priemonių įsigyti? Milijonus kainuojančiai įrangai, visokiems magnetiniams rezonansams, kurie dabar stovi apdulkėję pirkti pinigų turi, o staiga kaukėms – nebeturi? Kas čia per prašinėjimų- šantažų tradicija pas mus?

  • Elena parašė:

   Tai , kad KUL prastai su vadyba manau akivaizdu , bet PAGALBOS REIKIA SKUBIAI .

  • N.Puteikienė parašė:

   Pamira, KUL pavaldi savivaldybei, tokių įstaigų vadovai atskaitingi tarybai ir merui, yra stebėtojų taryba. Meras yra viso miesto vadovas ir privalo kontroliuoti ir užtikrinti deramą įstaigų veiklą ir saugų viešųjų paslaugų teikimą. Jeigu vadovas nesusitvarko – pažiūrėkit, kaip atrodo Infekcinis skyrius – tvartelis kažkoks išoriškai, jeigu perkama ar naudojama prabangiausia įranga, o nesusitvarkoma su elementoriškais dalykais, reikia keisti vadovą, o ne pratęsinėti, kaip Brežnevui, kadencijas.

  • Anonimas parašė:

   būtent, jau seniai ligoninių vadovai turėjo pasiruošti galimai pandemijai, bet ne… kokie vadovai tokia realybė, sėdi patogioje kėdėje 40 metų ir nieko nedaro…

 37. Xxx parašė:

  Vienintele profsajunga kuri rupinasi medikais kul, deja del baimes jausmo medikai i ja bijo istoti, nes buna santazuojami, tokia tikrove deja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosauga

Šalia Jūrų muziejaus - meninė instaliacija

Prie Lietuvos jūrų muziejaus Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centro išsirikiavo menininkės Agnės Kišonaitės instaliacijos „Choras“ herojai. Iš antrinių atliekų suformuotas ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalis baigėsi įspūdingais pasirodymais

Šeštadienį baigėsi Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Jame pasirodė Daniela Simmons & Atilla Sereftug  Medi jazz  iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, taip pat – ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Politika

Visi Klaipėdos tarybos socdemai panoro į Seimą

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) patvirtino kandidatus į Seimą. Sąraše – ir prieš paskutinius savivaldos rinkimus socdemais patapę buvę Klaipėdos vadovai ...
2024-06-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This