P0

Koronavirusas

Savivaldybių prašo palengvinti verslo naštą karantino metu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-17


Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kreipėsi į Klaipėdos, Palangos ir Kretingos rajono savivaldybes dėl priemonių, kurios galėtų sušvelninti koronaviruso karantino daromą neigiamą poveikį verslui.

Pasak KPPAR, jie kasdien sulaukia vis daugiau narių – verslo įmonių, veikiančių turizmo, kelionių ir renginių organizavimo bei kitose srityse, informacijos apie dėl koronaviruso patiriamus sunkumus ir nuostolius. Atšaukti suplanuoti renginiai, parodos, laisvalaikio organizavimo paslaugos, atšaukiamos grupinės ir individualios rezervacijos viešbučiuose. Dėl iškilusios grėsmės įmonės nebegauna užsakymų ir rezervacijų ateinantiems mėnesiams.

„Atsižvelgiant į tai, kad koronaviruso padariniai verslui gali būti ilgalaikiai, prašome stabdyti/atidėti į savivaldybės biudžetą iš verslo renkamus nekilnojamojo turto bei žemės mokesčius. Taip pat prašome neįvesti rinkliavų bei nesudaryti papildomų ribojimų verslui. Siūlome svarstyti galimybę SVV plėtrai skirtą paramą nukreipti į paramos teikimą didžiausius nuostolius patiriančioms SVV įmonėms”, – rašoma KPPPAR generalinio direktoriaus Viktoro Krolio pasirašytame rašte.

KPPAR yra nevyriausybinė, nepolitinė, nešakinė, ne pelno siekianti didžiausia Vakarų Lietuvoje verslo savivaldos organizacija, veikianti pagal atskirą 1995 m. priimtą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą. Ji šiuo metu  vienija daugiau kaip 230 narių.


  2020-03-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt