P0

Spyglys

Koronaviruso poveikis Vilniui* (2)

Spyglys
2020-03-18


Beprecedentė situacija su koronavirusu dar kartą patvirtino seną tiesą, kad viskas mūsų valstybėje privalo būti daroma tik per Vilnių arba jam leidus.

Ir Spyglys kalba čia ne tik apie garsiuosius mėginių tyrimus, kuriuos po kelis kartus per dieną reikia ten gabenti per visą Lietuvą ir laukti atsakymų nežinia kiek, nors vyriausiasis ekstremalios situacijos tvarkytojas vis aiškina, kad jai pasiruošta ir nėra jokios kalbos apie pinigus.

Pasirodo, kad pastaruoju metu iškilo dar viena baisi problema – apie naujus koronaviruso atvejus, identifikuotus sostinėje, savo bendruomenėms pirmieji išdrįsta pranešti merai ar regioniniai laikraščiai. Tai nenormalu! Konstatuoja pastaraisiais metas visokiausiais teisingiausiais tyrimais garsėjančioje visų mūsų mokesčiai išlaikomoje kontoroje dirbanti Inga Larionovaitė, norinti, kad sugrįžtų Skirmantas.

Tad tikriausiai artimiausiu metu reikėtų laukti kokio nors ekstremalios situacijos tvarkytojo išaiškinimo savivaldybių merams ir regioniniams laikraščiams bei jų skaitytojams, kad informacijos apie visus naujus koronaviruso atvejus reikia ieškoti tik Vilniuje įsikūrusių žiniasklaidos priemonių tinklalapiuose ar kanaluose.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-03-18

2 komentarai “Koronaviruso poveikis Vilniui*”

  1. o kodėl vietinė žiniasklaida nepanagrinėja situacijos dėl dezinfekcinio skysčio tiekimo? Kodėl juo prekiaujama tik Vilniuje, kodėl jo nėra Klaipėdoje?

    • pritariu. Kodėl žurnalistai nesiaiškina tokių svarbių kiekvienam miestiečiui dalykų? Gal Vilniaus degtinė papirko?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt