P0

Verslas

„Lidl“ trumpina darbo laiką (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-18


„Lidl“ bendrovė skelbia nuo kovo 19 d, ketvirtadienio, trumpinanti savo tinklo parduotuvių darbo laiką: visos „Lidl“ parduotuvės karantino metu dirbs nuo 9 iki 20 val.

Be to, rytais bus skiriamas prioritetas apsiperkantiems vyresnio amžiaus žmonėms – nuo 9 iki 11 valandos veiks vadinamoji senjorų valanda, kurios metu vyresnio amžiaus pirkėjai turės galimybę apsipirkti be eilės.

Pranešama, jog „Lidl“ jau prieš kelias savaites ėmėsi papildomų priemonių, siekiant užtikrinti savo darbuotojų ir pirkėjų saugumą. Darbuotojai yra aprūpinti papildomomis rankų dezinfekcijos priemonėmis, kelis kartus dažniau yra dezinfekuojami įvairūs paviršiai parduotuvėse, parengti informaciniai pranešimai apie higienos laikymąsi tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams. Pirkėjai taip pat yra kviečiami naudotis prie taromatų įrengtomis kriauklėmis su muilu arba dezifektanto dozatoriais.

Norint dar labiau sustiprinti apsaugos priemones tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams, „Lidl“ įdiegs ir daugiau prevencinių priemonių. Visų „Lidl“ parduotuvių tambūruose jau šią savaitę atsiras dezinfekcinės stotelės, kuriose klientai turės galimybę dezinfekuoti rankas ir pirkinių vežimėlių rankenas, beveik dvigubai padidinta parduotuvių ventiliacija, o pačios parduotuvės bus dezinfekuojamos kasdien. Visiems darbuotojams taip pat yra sudaromos sąlygos dirbti mūvint pirštines, o pirkėjai, siekiant išvengti kontakto, skatinami atsiskaityti bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis.

„Lidl Lietuva“ aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis, taip pat dalinasi sukaupta patirtimi ir patarimais su kolegomis iš kitų šalių, kad apsaugos priemonių planas būtų nuolat pildomas, sudarant saugesnes sąlygas tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams.

„Lidl“ bendrovėje Lietuvoje dirba daugiau nei 2000 žmonių, šiuo metu šalyje iš viso veikia 49 prekybos tinklo parduotuvės.

Prieš kelias dienas darbo laiką iki 21 val. sutrumpino „Maxima” bei prekybos tinklas „Rimi“. Jo prekybos centrai, kol šalyje įvestas karantino režimas, visomis savaitės dienomis, įskaitant savaitgalius, dirbs nuo 9 iki 20 val. Po vieną parduotuvę Vilniuje, Šiaurės miestelyje, Kaune, pirkinių centre „Savas“, ir Klaipėdoje, prekybos centre „Arena“, dirbs budinčiu režimu – nuo 8 iki 22 val.


  2020-03-18

  3 komentarai “„Lidl“ trumpina darbo laiką”

  1. AvatarPirkeja (IP: 86.38.159.161)

   Kaukes butinos. Be kaukiu neileisti.Kaip tie zmones nesupranta kas tai per liga.Senjorai is vis tegul maziau vaiksto, otai slampineja po parduotuves lyg pasivaikscioti iseje.

  2. AvatarLina (IP: 86.100.68.153)

   Nuo 65 senjoras ar kaip?Pasą ar pensininko pažymėjimą su savimi turėti?Iš karto mirties liudijimą?Kodėl neprašoma dėvėti kaukių?

  3. AvatarKuk (IP: 90.131.32.93)

   Sveikatos visiems ir stiprybės! Ištvermės ir pakantumo vieni kitiems, bei pagarbos!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt