P0

Verslas

Į pagalbą medikams telkiasi uostamiesčio verslas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-19


Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) įmonės aukoja pinigų ir prisideda prie kontaktų paieškų, kad uostamiesčio medikai kuo skubiau būtų aprūpinti visomis būtiniausiomis juos apsaugančiomis priemonėmis. Jau kitą savaitę uostamiestį turėtų pasiekti medikams taip reikalingi ir visas specifikacijas atitinkantys respiratoriai.

„Noriu visus pakviesti susitelkti ir vienytis padedant medikams šiuo sudėtingu ir jų gyvybei grėsmingu laikotarpiu. Parama medikams šiandiena tampa labai aktualus klausimas. Lietuvos pramonininkų konfederacija inicijuoja ir organizuoja centralizuotą pagalbą medikams – už verslininkų paaukotas lėšas centralizuotai bus perkama tai, ko labiausiai šiuo metu reikia medikams ir kviečia visus jungtis”, – KPA pranešime cituojamas jos prezidentas Darius Butvydas.

Pramonininkus konsultuoja patyrę ir situaciją koordinuojantys medikai, kad pirkinys būtų maksimaliai tikslingas.

Pirkiniui pasiekus Lietuvą ir Klaipėdą, bus koordinuojama, KPA koordinuos, kad respiratoriai pasiektų Klaipėdos gydymo įstaigas.

Kai kurios KPA įmonės, tokios kaip uosto krovos kompanijai „Bega”,  UAB „Orion Global pet”, AB „Grigeo Klaipėda” ir kt., daro dar daugiau – nedelsiant atsiliepia į medikų bei miesto vadovo prašymus ir dalinasi tuo, ką patys turi – gamybiniais respiratoriais, chalatais, ieško, kur įsigyti būtinų priemonių ir patys jas nuperka, ar skiria paramai itin ženklias sumas.


  2020-03-19

  Vienas komentaras apie “Į pagalbą medikams telkiasi uostamiesčio verslas”

  1. AvatarMiestietis (IP: 78.57.193.166)

   O kur gigantas Klaipėdos mediena? Kur buvęs klaipėdietis Sigitas Paulauskas su klaipėdietės šeima?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt