P0

Spyglys

Tik to mums ir betrūko* (9)

Spyglys
2020-03-21


Šeštadienį, apie 15 val., pro Klaipėdos uosto vartus įplaukė corona. Laimei, ne ta, kurios dabar niekas nelaukia, o tik pernai pastatytas ir su Filipinų vėliava plaukiojantis tanklaivis „Nord Corona”.

Portalas marinetraffic.com skelbia, kad pasaulio jūrose ir vandenynuose plaukioja apie du šimtai įvairiausių coronų. Kažin, kiek jų beliks metų pabaigoje, nes pripažinkime, pavadinimas dar ilgai kels ne pačias smagiausias asociacijas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-03-21

9 komentarai “Tik to mums ir betrūko*”

    • Juk buvote perspėtas – Spyglio skilties žmonėms be jumoro jausmo geriau neskaityti. Perskaitykite Sruogos “Dievų mišką”. Suprasite, kaip šmaikščiai juokauja žmogus, perėjęs pragarą. Juokas dažnai yra kone vienintelis ginklas prieš baimę ir tamsą. Nesirkite!

  1. O kiek toje ,,Corona,, buvo ,,karūnų,,? Rasit viskas užslaptinta? Linkiu visiems likti be ,,karūnų,, 😁 Viskas bus ok, tik reikia laiko!

  2. Fui! Jau maniau kad dar koronu atplaukė. 😂O čia juodas jumoras. 😂 Nors trumpam juoką sukėlė ir nuotaika pataisė. 😂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt