P0

Koronavirusas, Svarbu

Viešasis transportas važiuos rečiau (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-22


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė, kad per šią savaitę keturis kartus sumažėjus keleivių srautui nuo pirmadienio, kovo 23-osios, bus retinami autobusų reisai. Duomenų srauto analizė rodo, kad rytinis pikas, nors ir ženkliai sumažėjęs, išliko, todėl tvarkaraščiai keičiami netolygiai: dienos viduryje bus ilgesni intervalai, o važiuojantiems į darbą ir grįžtantiems kol kas esamas reisų dažnis nesikeičia.

Nuo šeštadienio, kovo 21-osios, visomis dienom retinamas maršrutinių taksi kursavimo dažnį apie 20-25%, vėlyvieji reisai visuose maršrutuose taip pat lieka nutraukti, darbas baigiamas iki maždaug 21-21.30 val.

Miesto pajėgomis autobusai darbo metu šiuo metu yra dezinfekuojami dviejose vietose – autobusų stotyje ir Ligoninių miestelyje. Vairuotojai darbdavių ir KKT pastangomis aprūpinami dezinfekciniais skysčiais savo darbo aplinkai valyti.

„Šiuo metu analizuojame, kur ryškėja poreikis dažnesniems reisams ar didesnėms talpoms. Siekiame, kad visur ir visais laikais salonai būtų įmanomai vienodai užpildyti. Po vieną žmogų tikrai nevešime, tačiau siekiame protingos keleivių tarpusavio distancijos salone. Primygtinai prašome keleivių, važinėjančių su terminuotaisiais bilietais, nepamiršti pažymėti bilietą. Komposteriai jautrūs, jie nuskaito bilietą net jų nepalietus, tik priartinus. Taip mes matysime įmanomai tikslesnį kelionių vaizdą”, – rašo KKT.


  2020-03-22

  3 komentarai “Viešasis transportas važiuos rečiau”

  1. AvatarLiu (IP: 188.69.192.145)

   Po truputį ateinat į protą ,bet kaip ir visur,..pavėlavę!

  2. AvatarNesvarbu (IP: 83.176.233.197)

   Retinti galima, bet bijau, kad po to neatstatys ir žmonės vakare neturės kaip grįžti namo. Ypač į priemiesčius. Pėsčias juk nepareisi.

  3. AvatarSe (IP: 78.63.37.48)

   Tik prasidėjus karantinui, buvo akivaizdu, kad reikia retinti šniūrais važiuojančių tuščių autobusų grafikus.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt