P0

Kultūra

Alio? Teatras skambina!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-23


Šalyje paskelbus karantiną ir atšaukus kultūrinius renginius, meno pasaulis iš viešų erdvių persikėlė į virtualias. Tad ir artėjančią Tarptautinę teatro dieną Klaipėdos „Taško teatras“ siūlo švęsti saugiai namuose ir pristato akciją #TEATRASSKAMBINA!

Visi norintys turės galimybę registruotis pokalbiui su aktoriais ir Tarptautinę teatro dieną, kovo 27-ąją, sulauks jo/jos skambučio savo „Messenger“ programėlėje.

Jau pirmadienį, kovo 23-ąją „Taško teatro“ „Facebooko“ paskyroje prasideda dalyvių registracija – tereiks išsirinkti jums tinkamiausią valandą, kada norite sulaukti teatralo skambučio, ir komentaruose išreikšti norą dalyvauti.

Šios akcijos tikslas – sugrąžinti nutrūkusį ir pasiilgtą ryšį tarp žiūrovų bei teatralų. Aktoriai kiekvienam užsiregistravusiam skirs pakankamai laiko pasikalbėti, atsakys į visus rūpimus klausimus ir galbūt net paruoš staigmenų. Tai unikali galimybė ne tik paminėti Tarptautinę teatro dieną, bet ir palaikyti bei pralinksminti vieni kitus sunkios socialinės situacijos akivaizdoje.

„Taško teatras” skatina prie akcijos jungtis ir kitus šalies teatrus bei juose vaidinančius aktorius ir kviečia susiburti bendram tikslui – šiltiems pokalbiams su žiūrovais apie meną nelytiminio kontakto būdu. Akcijai pasiteisinus, „Taško teatro“ aktoriai pasiryžę ją vykdyti tol, kol  žiūrovai ir vėl galės lankytis teatro salėse.

Dėl to reikia pamėgti „Taško teatro“ puslapį „Facebook” platformoje ir sekti akcijos naujienas.

Kasmet kovo 27-ąją minimos Tarptautinės teatro dienos proga Lietuvoje rengiamos įvairios šventės, tarp jų ir „Auksinių scenos kryžių“ teikimo ceremonija, šiemet atšauktos arba nukeltos vėlesniam laikui.


Kultūros straipsnių vidus

2020-03-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt