P0

Koronavirusas

Karantino metu – linksmybės kavinėje (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-24


Policija praneša, kad kovo 22-osios naktį, apie 2 val., Palangos pareigūnai sulaukė pranešimo dėl triukšmo, sklindančio iš vienos J. Basanavičiaus g. esančios kavinės. Atvykus policininkams, paaiškėjo, jog kavinėje vykusiame uždarame vakarėlyje linksminosi šeši piliečiai.

Net ir įspėti pareigūnų asmenys vakarėlį tęsė, mat po kurio laiko vėl sulaukta pranešimo apie triukšmą.

Dėl to buvo pradėtos administracinės teisenos dėl teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymo bei viešosios tvarkos pažeidimo.

Palangos policija informaciją apie šį įvykį taip pat perdavė Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, jie spręs dėl galimo nuobaudos taikymo dėl žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimo. Už tai numatyta nuo 60 iki 140 eurų bauda.

Pareigūnai dar kartą primena, jog esant karantinui draudžiama burtis didesnėse nei 5 asmenų grupėse, o pasilinksminimų vietos turi būti uždarytos.


2020-03-24

2 komentarai “Karantino metu – linksmybės kavinėje”

  1. Tiesiog pasibaisėtinas mentalitetas. Garantuoju, tai parvykėliai buduliai. Parsivešime visas padugnes, tada bus linksma.

  2. Baudos tokiems buduliams turėtų būti kur kas didesnės. Daugiau tokiems jokios priemonės nepadės. O gal čia tie morozai iš Klaipėdos kelto?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt