P0

Kultūra

„Padėkos kaukės“ – internetu ir „Balticum“ televizijoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-24


Klaipėdos dramos teatras drauge su kitais Klaipėdos teatrais dar prieš karantiną dėl koronaviruso pandemijos kovo 27 d. buvo suplanavęs švęsti Tarptautinę teatro dieną, o miesto savivaldybės atstovai tą dieną ketino įteikti „Padėkos kaukes“ trims teatrui nusipelniusiems kūrėjams.

Karantino sąlygomis šventė teatre nevyks, tačiau ir teatrų sveikinimai, ir „Padėkos kaukių“ teikimas (laimėtojų paskelbimas) persikelia į ekranus: kovo 27 d. 19.30 val. bus transliuojama internetu Klaipėdos dramos teatro feisbuko paskyroje ir televizijoje „Balticum TV“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Šventė teatralams, žiūrovams reikalinga ir itin brangi šiuo metu, kai negalima susitikti teatre. Tad Klaipėdos teatrai parengė trumpus vaizdo įrašus, o kūrybinė komanda – aktoriai Liudas Vyšniauskas ir Arnoldas Eisimantas – kovo 27 d. ruošia jos paminėjimą ir sveikinimų transliavimą „Balticum TV“ kanalu ir internetu Klaipėdos dramos teatro feisbuko paskyroje 19.30 val. Choras „Aukuras“, grupė „Garbanotas“, Darius Žvirblis paskelbs „Padėkos kaukių“ laureatus. Visa transliacija truks apie 30 min.”, – rašoma Klaipėdos dramos teatro pranešime.

O Klaipėdos dramos teatras Tarptautinės teatro šventės proga kovo 27 d., 16 val. savo interneto svetainėje kldt.lt ir feisbuko paskyroje dovanos žiūrovams siurprizą.


  2020-03-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt