P0

Švietimas

Organizuoja nuotolinius programavimo mokymus vaikams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-26


Programavimo akademija „CodeAcademy Kids“ skelbia pradedanti nuotolinius mokymus „Virtualioje klasėje”. Jų metu lietuviškai kalbantys moksleiviai galės prisijungti į gyvai transliuojamas, dėstytojų vedamas pamokas.

Šią savaitę pradėtos formuoti pirmosios grupės į užsiėmimus, kurie bus vedami konkrečiu laiku, vieną kartą per savaitę.

Abipusis ryšys tarp auditorijos ir dėstytojų bus sukuriamas konferencinių pokalbių sistemos pagalba. Teigiama, kad visi kylantys klausimai bus sprendžiami realiu laiku.

„Programą ruošėme kelerius metus ir jau esame pasirengę, todėl atsižvelgdami į dėl karantino susiklosčiusią situaciją, ją pradedame anksčiau nei planavome. Kurdami “Virtualią klasę” siekiame mokyti vaikus kūrybiškai panaudoti internete esančius resursus vystant savo individualius projektus, kad ir po užsiėmimų moksleiviai turėtų visas galimybes kurti patys. Pamokų turinį sudarėme atsižvelgdami į skirtingo amžiaus vaikų turimus gebėjimus, interesus ir pomėgius. Jaučiamės užtikrinti pristatydami dvi galutines programų versijas, pagal amžių pritaikytas 7-11 ir 12-18 metų vaikams”, – pranešime spaudai cituojama „CodeAcademy Kids” vadovė Aurelija Makselytė.

Jaunesnieji moksleiviai bus mokomi animacijos kūrimo ir jos programavimo bei trumpametražių filmukų scenarijaus rašymo, kūrimo ir programavimo, stalo žaidimų logikos, nesudėtingų kompiuterinių žaidimų kūrimo ir pan. Vyresnieji kurs interneto svetaines, blogus, mokysis šiuos reklamuoti internete bei kritiškai įvertinti kitose svetainėse teikiamą turinį, stiprins copyright žinias, padedančias suprasti, kodėl labai svarbu naudoti tik tokį turinį. Visas šias užduotis moksleiviai atliks tiek individualiai, tiek komandose.

Pasak A. Makselytės, galutinė „Virtualios klasės” programa buvo sudaryta atsižvelgiant į vaikų pastebėjimus bei rezultatus ankstesnių bandomųjų projektų metu.

„Stebėjome, kaip į užduotis reaguoja vaikai, kiek laiko užtrunka jas atlikti, kas kelia sunkumų, o kas pasirodo per lengva. Moksleivių įsitraukimas buvo didesnis nei tikėjomės, todėl dabar atlikę pakeitimus “, – teigia akademijos vadovė.

Parengta pagal Blue Oceans PR pranešimą


  2020-03-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt