P0

Spyglys

Karantinas pagal statybininkus* (4)

Spyglys
2020-03-27


Prieš keletą dienų ir mūsų miestelio meras, ir vėliau Savivaldybės administracija prašė remontus karantino metu sugalvojusius atlikti klaipėdiečius pasistengti kuo mažiau triukšmauti, nes nemažai daliai žmonių dabar tenka dirbti iš namų.

Vanalya – www.freepik.com

Matyt, nepagalvojo valdžia, kad yra ir dar mažiau supratingų, kurių reikia paprašyti nesielgti kaip kiaulėms laiptinėse, kurios šiuo metu būna dar ir dezinfekuojamos. O kad tokių yra, liudija ir Spyglio pažįstamos klaipėdietės pasakojimas apie ketvirtadieninį košmarą Kretingos gatvėje, viename neseniai renovuotame daugiabutyje.

„Ryte išėjau iš buto ir dėl siaučiančio viruso leidausi laiptais, o ne liftu. Vieno buto gyventoja remontuoja savo butą – atvykę penki vyrukai be kaukių, pirštinių, apsirengę nežinia kada skalbtais drabužiais, prisikrovė įvairios nešvarios įrangos į naują liftą, iš ketvirto aukšto išvedė į lauką guminį vamzdį betonui paduoti… Visos laiptinės durys atidarytos, lauke pripilta žvyro, stovi betono maišytuvė, visa prieš dieną išvalyta ir dezinfekuota laiptinė pilna smėlio, kito purvo. Bandžiau paaiškinti, kad protu nesuvokiamas dalykas tai daryti karantino metu. Buvo pasiūlyta patylėti… Iškviečiau policiją, ji buvo atvykusi, įspėjo juos, tačiau vis tiek dirbo iki vakaro”, – savo patirtimi dalinosi moteris.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-03-27

  4 komentarai “Karantinas pagal statybininkus*”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt