P0

Švietimas

Karantinas studijų Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje nesustabdė (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-27


Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje (LAJM) dalinasi žinia, kad jau nuo pirmosios karantino dienos ,,perkėlė“ paskaitas į elektroninę erdvę ir studentų bei dėstytojų bendravimas pagal paskaitų tvarkaraštį vyksta nuotoliniu būdu.

Jūrininkų mokymo centro instruktorius kapitonas Sigitas Petraitis – nuotolinių mokymų „tiltelyje”.

Teigiama, kad toks būdas jau tapęs įprastu LAJM ištęstinių studijų studentams ir studentams, kurie studijuoja pagal sesijinį tvarkaraštį, kiek didesnė naujovė tai tapo nuolatinių studijų studentams.

LAJM dėstytojų visų paskaitų konspektai, praktikumų užduotys, sprendimų pavyzdžiai, užduotys savarankiškam darbui tapo pasiekiamos „Google” skaitmeninio mokymo platformoje „Classroom”. Tiesiogiai su studentais bendraujama per vaizdo konferencijas. IT laboratorijos vedėja Elena Valionienė ir programuotojas Stasys Donėla tapo pagrindiniais studentų ir dėstytojų konsultantais.

Švietimo vidus

Nuotolinio mokymo iššūkį priėmė ir LAJM jūrininkų mokymo centras. Suderinus su Lietuvos transporto saugos administracijos jūrų departamentu sėkmingai įvykdyti pirmieji dveji ,mokymai ,Saugos mokymo visiems jūrininkams“ ir ,,Jūrininkų, kuriems paskirtos su apsauga susijusios pareigos“, kurių programose nėra numatytas praktinis mokymas.


  2020-03-27

  Vienas komentaras apie “Karantinas studijų Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje nesustabdė”

  1. Avatarstudent (IP: 88.119.36.119)

   juokas, o ne nuotolines studijos. kas raše tikai nezino tikros situacijos. simuliacija!!! o kad nekivaizdinikams nuotolines studijos taikomos seniai- tai visiškas briedas. Per 4 metus nebuvo jokios tokios paskaitos. Gal tikrai pereikite prie tokių studijų, o girtis dar anksti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt