P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje – dar viena mirtis (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-28


Sveikatos apsaugos ministerija šeštadienio vakarą pranešė, kad Lietuvoje patvirtintas septintas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo mirė Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL). Mirusysis priklausė rizikos grupei.

„Mirė 78 metų pacientas, kuris buvo gydomas Akių ligų skyriuje. Ir nors ligų tokiame amžiuje buvo tikrai ne viena, bet COVID-19 virusas identifikuotas taip pat. Nuoširdi užuojauta artimiesiems…”, – savo „Facebook” puslapyje rašo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Penktadienį šiame skyriuje mirė 94 metų vyras. Jam irgi buvo nustatytas COVID-19. Tačiau KUL vyr. gydytojas Vinsas Janušonis tada tikino, kad ši mirtis nieko bendro su virusine infekcija neturi. Vyras sunkiai sirgo – buvo diagnozuotas širdies nepakankamumas, cukraligė, dar kelios sunkios ligos.

„Akių ligų skyrius dirbo įprastu režimu ir atsirado įvežtinis atvejis, kai vienos darbuotojos vyras grįžo iš Vokietijos, jis nesisaviizoliavosi, gydytoja ėjo į darbą, todėl visa eilė darbuotojų ir susirgo”, – penktadienį sakė V. Janušonis.

Į Akių ligų skyrių pacientai buvo atkelti iš Slaugos skyriaus, nes jis yra tame korpuse, kur ir yra Infekcinių ligų skyrius, o visą korpusą reikėjo atlaisvinti ruošiant vietas sergantiesiems koronavirusu ar turintiems simptomų ir laukiantiems tyrimų rezultatų.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, sekmadienio rytą iš viso buvo patvirtinti 437 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šeštadienį jų buvo 394.


  2020-03-28

  2 komentarai “Klaipėdos universitetinėje ligoninėje – dar viena mirtis”

  1. Tai gal baikime Akių ligų skyrių, kuriame guli slaugos pacientai vadinti Akių ligų skyriumi? Tai klaidina Realiai ten perkeltas Slaugos skyrius su slaugos pacientais, taigi ten perkeltas slaugos skyrius.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt