P0

Miestas

Ir linksmybės, ir labdara (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-29


Renginių organizatorius Aleksejus Neurovas kartu su kolega didžėjumi Igor Kit šeštadienį ekspromtu nusprendė palinksminti kai kuriuos karantino besilaikančius klaipėdiečius.

Vyrai iš anksto neskelbę, kad niekas nesugalvotų buriuotis, prie Taikos pr. 146 surengė muzikinį vakarėlį. Tokią iniciatyvą aplinkinių namų gyventojai palydėjo ekspromtine labdaros akcija – suaukojo 30 eurų, už kurios renginių organizatoriai nupirko dezinfekcinio skysčio ir sekmadienį jį nuvežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

A. Neurovas sako, kad jei tik orai leis, su kolega iš anksto nesiskelbdami apsilankys ir kitose gyvenamuosiuose Klaipėdos rajonuose, kad karantino vakarai žmonėms būtų nors kiek linksmesni.


2020-03-29

3 komentarai “Ir linksmybės, ir labdara”

  1. Visada sakiau,kad ne be reikalo nuo darželio ugdom kūrybiškumą.Gerumo mūsų jaunimui ir taip užtenka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt