P0

Miestas

Atliekų priėmimo aikštelės dirbs nuo antradienio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-30


Kad atliekų tvarkymo procesas Klaipėdos regione nesustotų, nuo kovo 31 dienos Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) administruojamos didžiųjų ir žaliųjų atliekų priėmimo aikštelės vėl atidarytos ir priims atliekas iš gyventojų.

Į aikštelės teritoriją bus įleidžiama tik viena transporto priemonė ir tik vienas vairuotojas. Kiti keleiviai turi likti už aikštelės ribų. Astos Vainorės nuotr.

Tačiau gyventojai karantino laikotarpiu didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėmis raginami naudotis tik esant būtinam atvejui. Čia neturi lankytis tie, kuriems privalu izoliuotis nuo aplinkinių.

Į aikštelės teritoriją bus įleidžiama tik viena transporto priemonė ir tik vienas vairuotojas. Kiti keleiviai turi likti už aikštelės ribų. Įleidus atliekas atvežusį asmenį aikštelės vartai bus uždaromi.

Asmuo aikštelėje privalės dėvėti burną ir nosį dengiančią kaukę (gali būti naudojamas šalikas, skara ar pan.) bei pirštines.

Bendraukite su aikštelės darbuotoju bus galima tik lauke ir ne arčiau kaip 2 metrų atstumu. Bus draudžiama lankytis aikštelės tarnybinėse patalpose bei pavojingų atliekų laikymo konteineryje.

Karantino metu bus draudžiama palikti ar pasiimti daiktus, tinkamus pakartotiniam panaudojimui.

Kai atvežamos atliekos, kurių priėmimui taikomi apribojimai ir atliekų priėmimui reikalinga pateikti dokumentą, asmuo turės padiktuoti reikalingus duomenis laikantis saugaus atstumo nuo darbuotojo arba persiųsti juos elektronine forma.

Karantino metu aikštelės dirbs sutrumpintu grafiku. Klaipėdos mieste: I – V 9–17 val. Skuodo, Kretingos, Palangos, Šilutės, Neringos, Gargždų, Vėžaičių aikštelės dirbs II-V 9-18, VI 10-14 val. Glaudėnų žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelė dirbs: I – V 8–16 val.


2020-03-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt