P0

Transportas

Klaipėdos centre lėkė 170 km/h greičiu (14)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-31


Klaipėdos Kelių policija praneša, kad jos pareigūnai intensyviai dirba ir karantino metu.

Mobiliaisiais greičio matuokliais, vadinamaisiais trikojais, praėjusią savaitę užfiksuoti 1364 greičio viršijimo atvejai.

Praėjusią savaitę Klaipėdos apskrities keliuose ir miestų gatvės jie ypatingą dėmesį skyrė ne tik automobilių vairuotojų, bet ir pėsčiųjų bei dviratininkų kontrolei. Per savaitę nustatyti 88 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, didžioji jų dalis fiksuota nekontaktiniu būdu.

28 pareigūnų užfiksuoti vairuotojai mobiliaisiais telefonais automobiliuose naudojosi be laisvų rankų įrangos, 19 nesegėjo saugos diržų, 14 važiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui. Už pastarąjį pažeidimą gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų ir gali būti atimta teisė vairuoti iki 3 mėnesių. Už saugos diržų nesegėjimą gali būti skirta bauda nuo 30 iki 50 eurų.

Neleistinose vietose gatvę kirtę ir pareigūnams įkliuvę trys pėstieji šį kartą atsipirko įspėjimais žodžiu.

Mobiliaisiais greičio matuokliais, vadinamaisiais trikojais, praėjusią savaitę užfiksuoti 1364 greičio viršijimo atvejai. Netrukus greičio apribojimų nepaisę vairuotojai sulauks pranešimų apie jiems skirtas baudas, tarp jų ir motociklininkas, Klaipėdos centre, Herkaus Manto gatve, skriejęs net 170 km/h greičiu.


2020-03-31

14 komentarai “Klaipėdos centre lėkė 170 km/h greičiu”

 1. Ai kit krv pastatytu savivaldybė ble atokioj vietoj trasa kur pasert galima butu ir paspaust net nebutu tu skraidymu 17 po miestą

  • Pastatytu, bet būtu mokama, nes trasų išlaikymas irgi kainuoja. Galiu garantuot buduli, kad ten nevarytum.

 2. Akivaizdu, kad ir su šalmu važiuojant smegenys deformuojasi.Atimti teises tokiems mažiausiai 3 metams,kol nieko nenužude

 3. Dažnai ir aš būnu toje atkarpoje. Išsidirbinėja šitie šunsnukiai kaip tik gali – važiuoja nežmoniškais greičiais, su kiaurais duslintuvais etc. Blogai, kad Lietuvoje ir Klaipėdoje tokie per mažai kontroliuojami, per mažai baudžiami. Kodėl Singapūras palygint lengvai susitvarkė su virusu? Ten geležinės taisyklės ir didžiulės baudos. Užtat yra tvarka ir saugumas. O Lietuvoje – bardakas.

  • baudos juokas,Singapūre lazdų duoda,teko matyti.patikekit,veikia geriau nei baudos.

 4. Gyvenu Herkaus Manto gatvėje. Atšilus orams toks motociklininkų (ir ne tik jų) važiavimo greitis yra kasdienybė, atkarpoje nuo Lietuvninkų aikštės iki Šiaurės pr..

  • Labai malonu ten prasilekti, ir garsas geras, prizadinam bobutes kol visai nenumire besededamos prie lango ir apie sovietinius laikus besapnuodamos.

  • Aldona, malonu, kad patinka. Rytoj praleksiu ant vienkes. Sakykit, kurioj atkarpoj gyvenat? Jobinsiu per visas raudonas ant vieno rato, nenoriu, kad praleistumet. Pasikeliu ant 90/100kmh vaziuoji iki 180/190kmh, bandau mokytis isimet 3 pavara pasikelus. Nu bet ka cia psakot, susimatysim ryt.
   Iki greito

  • to Gsxr600 durneli bent IP pasislėptum, o dabar žiūrėk, kad svečių nesulauktum…Mandras už ekrano – verksnys kai pamatai pareigūnus 😀 Dolbajobas tu su išpubžvusiom smegenim.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt