P0

Kriminalai ir nelaimės

Turguje saugojo kontrabandines cigaretes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-31


Dėl karantino uždarytame Tilžės turguje pasieniečiai aptiko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Jas čia laikė Plungės gyventojas, kuriam dabar gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.

Anot Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pranešimo, penktadienį Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai minėtoje turgavietėje užklupo 45-erių plungiškį. Jis iš automobilio „Saab 9-3“ į prekybines patalpas nešė du maišus su kontrabandinėmis cigaretėmis. Dar penkis maišus su nelegaliu kroviniu pasieniečiai rado prie automobilio ir jo salone. Cigarečių taip pat aptikta ir prekybinėse patalpose.

Iš viso VSAT kriminalistai aptiko 7897 įvairių rūšių cigarečių pakelius su baltarusiškomis banderolėmis ir 190 pakelių be akcizo mokesčio ženklų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Plungiškis po apklausos paleistas skyrus jam kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti. „Saab 9-3“ ir cigaretės saugomi VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje.


2020-03-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt