Kultūra

Dizaino savaitė perkeliama į rudenį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-01


Festivalis DIZAINO SAVAITĖ 2020 dėl pandemijos susidariusios situacijos iš gegužės pabaigos perkeliamas į rugsėjį. Renginys, kaip ir numatyta, be kitų penkių šalies miestų, vyks ir Klaipėdoje rugsėjo 21-27 dienomis.

Organizatorių vizualizacija

Rudenį vyksiantį festivalį papildys ir dar vienas svarbiausių dizaino renginių Lietuvoje, Lietuvos dizaino forumo organizuojamas nacionalinis dizaino konkursas GERAS DIZAINAS 2020, kasmet sulaukiantis daugiau nei 250 dalyvių paraiškų.

„Jau kurį laiką stebime kintančias didžiųjų renginių bei festivalių datas – didžioji dauguma vykstančių pavasario sezoną yra nukeliami ar atšaukiami dėl susiklosčiusios situacijos. Per šias savaites taip pat buvo atšaukiami laukiamų festivalio DIZAINO SAVAITĖ svečių – dizaino ekspertų – vizitai, todėl negalėtume pristatyti festivalio tokio, kokį jį Jums ruošėme. Vis dėlto nusprendėme ne atšaukti, bet keisti renginio datą“,  – pranešime cituojama festivalio vadovė, Lietuvos dizaino forumo direktorė Gražina Bočkutė.

Kiekvienais metais festivalyje DIZAINO SAVAITĖ dalyvauja per 200 dizainerių bei dizaino įmonių, o programa siūlo daugiau nei 100 renginių šešiuose Lietuvos miestuose: be Klaipėdos festivalis vyks Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose.

Šiais metais jau penkioliktą kartą iš eilės vykstantis festivalis kvies svečius sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, semtis žinių ir jomis dalintis konferencijose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai. Dizaino kūriniai bus pristatyti jau ilgamete festivalio tradicija tapusiu Dizainerio Vitrinos formatu, toliau planuojamos parodos bei kiti renginiai, apie kuriuos žadama pranešti vėliau.

Visus, norinčius dalyvauti festivalyje DIZAINO SAVAITĖ 2020, organizatoriai kviečia registruotis iki rugpjūčio 1 d. čia.

Jie dėkoja jau užsiregistravusiems dalyviams, partneriams, rėmėjams, visai dizaino bendruomenei už supratingumą ir palaikymą laukiant rudens, kupino kultūros renginių.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės.

 


  2020-04-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt