P0

Transportas

Kelionei į Vilnių ar Kauną liko tik Klaipėdos autobusai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-01


Uostamiesčio savivaldybės valdomas Klaipėdos autobusų parkas (KAP) skelbia, kad kitiems Lietuvos vežėjams dėl karantino nutraukus keleivių pervežimus tarpmiestiniais maršrutais keliaujantys iš Vilniaus ar Kauno į pajūrį bei atgal gali naudotis tik jo paslaugomis.

„Mes taip pat sumažinome reisų skaičių, tačiau kol kas rytais 5.40 ir 8 valandą išvažiuojame į Vilnių, o 9.40 ir 11.50 valandą į Kauną. Popiet šie autobusai parveža keleivius į Klaipėdą“, – pranešime cituojamas KAP vadovas Vaidas Ramanauskas.

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės Klaipėdos autobusų stotyje dirba ne visos tarnybos. Keleivių laukimo salė atidaryta nuo 7 iki 19 valandos, čia budi apsauga, valytojos reguliariai atlieka patalpų dezinfekciją, bet neveikia siuntų tarnyba ir kasos. Bilietus kelionei reikia įsigyti internetu www.autobusubilietai.lt arba autobuse iš vairuotojo.

Kelionėje taip pat laikomasi karantino taisyklių: keleiviai sodinami į kas antrą sėdynę, siekiant tarp jų išlaikyti 2 metrų atstumą. Po kiekvienos kelionės autobusas yra dezinfekuojamas.

„Keleivių šiuo metu tirai nedaug, bet gyvenimas visiškai nesustojo, ir, kol jausime bent minimalų poreikį, vešime, dirbsime. Esame socialiai atsakinga, o ne tik pelno siekianti bendrovė“, – sakė V. Ramanauskas.

Be tarpmiestinių maršrutų į Vilnių ir Kauną šiuo metu KAP dar veža keleivius į priemiesčius bei vykdo vietinius pervežimus Klaipėdos mieste.


Transporto straipsnių vidus kompas

2020-04-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt