P0

Spyglys

Mėnulio žinių poveikis*

Spyglys
2020-04-01


Kadangi Spyglys juokauja beveik kiekvieną dieną, tai balandžio 1-oji jam yra visiškai nesuprantamas reikalas. Atrodo, kad nuo šiol jos nesupras ir Klaipėdos transportininkai.

Pasirodo, kad jau ankstyvą trečiadienio ryto mūsų miestelio radijo stotis „Laluna” paskelbė, kad nuo balandžio 1-osios galima nemokamai važiuoti autobusais ir nemokėti už automobilių statymą miesto centre. Tai dabar transportininkų informacinės linijos darbuotoja jau sėdi su prie ausies prilipusiu telefono rageliu. O jai skambina ne tik naivūs klaipėdiečiai, bet ir pikti šoferiai, klausiantys, ar lalūniečiai skirs paramą autobusų vairuotojams, kuriems jau ir iki šiol dėl karantino nukarpytų reisų švietėsi kūdos Velykos.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-04-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt