P0

Verslas

Klaipėdos apskrityje atsidarė „Barbora Express“ stotelės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-02


Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ skelbia, kad Kretingoje, Palangoje, Skuode ir Šilutėje esančiose „Maxima“ parduotuvėse pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelės.

„Reaguodami į šiandieninę situaciją, plėtrą į regionus paskubinome. Kartu su „Maxima“ ir jos darbuotojais per savaitę nuveikėme milžinišką darbą – ilgai brandintą idėją per itin trumpą laiką pavertėme visose apskrityse gyventojams prieinama paslauga. Matydami didelį gyventojų interesą rinktis mažiau rizikingą būdą apsipirkti, norėjome kuo greičiau sudaryti tokias galimybes toliau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems žmonėms. Šiandien užsisakyti maisto produktų neišeidami iš namų ir atsiimti juos nelūkuriuodami eilėse jau gali Klaipėdos apskrities gyventojai. „Barbora Express“ stotelių tinklas išsiplėtė ir į kitus regionus – iš viso 38-iuose miesteliuose visose apskritys“, – pranešime spaudai cituojamas Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

Andrius Mikalauskas

„Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės Klaipėdos apskrityje veikia šiose „Maxima“ parduotuvėse: Kretingoje – Rotušės a. 15; Palangoje – Klaipėdos pl. 42; Skuode – Vytauto g. 2 ir Šilutėje – Miško g. 7.

„Stebėsime, kaip mums sekasi, kokia apsipirkimo internetu paklausa kiekviename mieste ir miestelyje. Matydami poreikį, pajėgumus didinsime“, – teigia A. Mikalauskas.

Parengta pagal „HEADLINE Burson-Marsteller Affiliate” pranešimą


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-04-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt