P0

Koronavirusas

Prekybos centrų prašo dezinfekuoti savo aplinką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-02


Po to, kai trečiadienį Klaipėdos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija vieningai pritarė, kad privalomai turės būti privalomai dezinfekuojamos daugiabučių laiptinės, šiukšlių konteineriai ir miesto gatvės, kuriose yra didžiausias judėjimas, uostamiesčio meras su prašymu tai daryti kreipėsi į prekybos centrus.

„Karantino sąlygomis vienokiais ar kitokiais būdais veikiantys prekybos centrai yra didelių automobilių srautų bei žmonių judėjimo vietos. Ir tuo pačiu – ir padidintos rizikos zonos. Tikiu, kad prekybos centrų savininkai, administratoriai visomis pajėgomis stengiasi užtikrinti savo darbuotojų, klientų bei partnerių saugumą. Tačiau tikiuosi, kad jie supras ir mano prašymą imtis papildomos naštos – dezinfekuoti aplink prekybos centrus esančias parkavimo aikšteles bei žmonių susibūrimo vietas”, – rašoma išplatintame Vytauto Grubliausko kreipimesi.


  2020-04-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt