„CityBee“ pradeda teikti greitųjų siuntų pristatymo paslaugą

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-04-03

Transporto dalijimosi bendrovė „CityBee“ paskelbė Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune pradedanti teikti siuntų ir prekių pristatymo tą pačią dieną paslaugą „CityBee Delivery“.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, prekių ir siuntų pristatymo tą pačią dieną paslaugą „CityBee“ savo planuose turėjo jau ilgą laiką. Ryžtis jos startui anksčiau nei buvo numatyta nuspręsta įvertinus stabilų el. prekybos augimą ir stulbinamai karantino metu išaugusį vartotojų poreikį apsipirkti internetu bei gauti prekes į namus.

Anot jo, „CityBee“ taikys ypač supaprastintas procedūras, kad greitu siuntų pristatymu galėtų pasinaudoti ne tik didieji verslai, bet ir smulkios įmonės.

Kol kas greitųjų siuntų, kurių svoris neviršija 20 kilogramų, paslaugą „CityBee“ teikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Suplanuota, kad visi užsakymai, pateikti iki 18 val., bus įvykdomi tą pačią dieną, jei siuntos gavėjas yra iš to paties miesto. Ši paslauga siuntėjui kainuos fiksuotą sumą – 2,49 EUR.

Tokia pati „CityBee Delivery“ paslaugos teikimo tvarka galios ir savaitgaliais, o esant poreikiui, klientai turės galimybę užsisakyti ir ypatingai greitą siuntos pristatymą per vieną valandą.

Pasak L. Ylos, „CityBee Delivery“ savitarnos įrankis sukurtas taip, kad galima būtų greitai suvesti siuntas ir valdyti užsakymus, kiekvienas klientas galėtų sutarti individualų siuntų surinkimo laiką – nuo vieno iki trijų kartų per dieną.

Pirmuoju bendrovės partneriu tapo kavos ir kavai ruošti skirtos įrangos el. parduotuvė kavosdraugas.lt.

Dar su keliomis dešimtimis bendrovių, „CityBee“ atstovo teigimu, taip pat jau vyksta derybos. Jas tikimasi sėkmingai užbaigti netrukus.

Bendrovė „CityBee“ Lietuvoje iš viso valdo daugiau nei 1 500 automobilių,, taip pat jau turi 100 kurjerių.

„CityBee Delivery“ paslaugą numatyta netrukus įdiegti ir kitose Baltijos šalyse.

Parengta pagal „CityBee“ pranešimą
Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Transportas

Parkingo rinkliavos reforma: senamiesčio likimą užgožia automobilių dalijimasis (atnaujinta)

Klaipėdos miesto tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto, kuris pirmasis ėmėsi svarstyti mero siūlymą dėl parkingo rinkliavos keitimo, posėdžio metu ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Verslas

Pastebėti sutrikimai, kai PVM už trečiųjų šalių prekes apmokamas pirkimo metu

Lietuvos paštas ir muitinė informuoja, kad įsigyjant prekes iš ne Europos Sąjungos valstybių ir PVM apmokant pirkimo metu, siuntai atvykus ...
2021-08-06
Skaityti daugiau

Verslas

Prognozuoja, kad pabrangusios siuntos iki gavėjų keliaus ilgiau

Nuo liepos 1 d. visi Europos Sąjungos gyventojai, gaunantys siuntas iš bendrijai nepriklausančių šalių, turės susimokėti PVM, o dažnu atveju ...
2021-04-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This