P0

Verslas

„CityBee“ pradeda teikti greitųjų siuntų pristatymo paslaugą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-03


Transporto dalijimosi bendrovė „CityBee“ paskelbė Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune pradedanti teikti siuntų ir prekių pristatymo tą pačią dieną paslaugą „CityBee Delivery“.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, prekių ir siuntų pristatymo tą pačią dieną paslaugą „CityBee“ savo planuose turėjo jau ilgą laiką. Ryžtis jos startui anksčiau nei buvo numatyta nuspręsta įvertinus stabilų el. prekybos augimą ir stulbinamai karantino metu išaugusį vartotojų poreikį apsipirkti internetu bei gauti prekes į namus.

Anot jo, „CityBee“ taikys ypač supaprastintas procedūras, kad greitu siuntų pristatymu galėtų pasinaudoti ne tik didieji verslai, bet ir smulkios įmonės.

Kol kas greitųjų siuntų, kurių svoris neviršija 20 kilogramų, paslaugą „CityBee“ teikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Suplanuota, kad visi užsakymai, pateikti iki 18 val., bus įvykdomi tą pačią dieną, jei siuntos gavėjas yra iš to paties miesto. Ši paslauga siuntėjui kainuos fiksuotą sumą – 2,49 EUR.

Tokia pati „CityBee Delivery“ paslaugos teikimo tvarka galios ir savaitgaliais, o esant poreikiui, klientai turės galimybę užsisakyti ir ypatingai greitą siuntos pristatymą per vieną valandą.

Pasak L. Ylos, „CityBee Delivery“ savitarnos įrankis sukurtas taip, kad galima būtų greitai suvesti siuntas ir valdyti užsakymus, kiekvienas klientas galėtų sutarti individualų siuntų surinkimo laiką – nuo vieno iki trijų kartų per dieną.

Pirmuoju bendrovės partneriu tapo kavos ir kavai ruošti skirtos įrangos el. parduotuvė kavosdraugas.lt.

Dar su keliomis dešimtimis bendrovių, „CityBee“ atstovo teigimu, taip pat jau vyksta derybos. Jas tikimasi sėkmingai užbaigti netrukus.

Bendrovė „CityBee“ Lietuvoje iš viso valdo daugiau nei 1 500 automobilių,, taip pat jau turi 100 kurjerių.

„CityBee Delivery“ paslaugą numatyta netrukus įdiegti ir kitose Baltijos šalyse.

Parengta pagal „CityBee“ pranešimą


2020-04-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt