P0

Transportas

Maršrutiniame taksi galima atsiskaityti mobiliuoju telefonu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-03


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė apie naujovę – aplikacijos pavidalo vienkartinius maršrutinių taksi bilietus. Žinia, šiuo metu dėl karantino maršrutinių taksi vairuotojai bilietais neprekiauja.

„E.bilieto korteles ir papildymą pinigais ne visi keleiviai atrado, o galbūt retai važinėja ir dėl to nelabai nori „susipiršti“ su e.bilieto kortele. O ir fizinių platinimo taškų tinklas išretėjo. Tokiems maršrutinių taksi keleiviams nuo šiandien siūlome būdą (pasiekiama Android OS versijoms nuo 7 iki 10, taip pat iOS vartotojams) neturint e.bilieto korteles, naudotis maršrutiniu taksi mieste atsiskaitant aplikacija mobiliajame telefone”, – rašo KKT.

Telefone galima turėti vienu metu abiejų rūšių, tiek autobuso, tiek maršrutinio taksi bilieto aplikacijas ir naudotis ta transporto rūšimi, kuria pageidaujama.

Norint įsigyti tokių bilietų būtina atsisiųsti aplikaciją ir sukurti paskyrą arba pasitikrinti ir atnaujinti turimą versiją:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klaipeda.app

https://itunes.apple.com/us/app/id1444758099

Trumpa instrukcija kaip rasti bilietą ir jį nusipirkti:


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-04-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt