P0

Miestas

Naujas išbandymas klaipėdiečiams: per karantiną – be vandens (papildyta) (5)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-04-03


Didelė dalis klaipėdiečių penktadienį priešpiet savo namuose liko be vandens. Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ informavo, jog III vandenvietėje įvyko gedimas.

Klaipėdiečiai penktadienį priešpiet socialiniame tinkle „Facebook“ vienas po kito ėmė klausinėti, kur dingo vanduo. Jo pasigedo ir Taikos pr., ir Minijos g., ir Debreceno g., ir Nidos g., ir daugelio pietinės miesto dalies gatvių gyventojai.

„Informuojame, kad dėl gedimo III-čioje vandenvieteje, sutriko vandens tiekimas Klaipėdos m. Gedimas šalinamas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus“, – savo vartotojus trumpąją žinute operatyviai informavo bendrovė „Klaipėdos vanduo“.

Jos atstovas Arūnas Liubinavičius teigė, jog III vandenvietėje dirba brigada, kuri aiškinasi, kokio pobūdžio gedimas.

„Spėjama, kad dėl įtampos šuolių sutriko automatika. Brigada turi išsiaiškinti, kokio lygio yra pažeidimas. Jei automatika nenukentėjo, vandens tiekimas bus labai greitai atnaujintas. Jei gedimas bus rimtesnis, tuomet vėl operatyviai informuosime vartotojus. Tai turi paaiškėti per 15-20 minučių“, – teigė A. Liubinavičius.

Apie 14.10 val. A. Liubinavičius informavo, jog gedimas jau yra pašalintas ir vandens tiekimas atnaujintas.

„Priežastis ir buvo ta, jog dėl įtampos svyravimo sutriko III vandenvietės valdymo punkto automatika. Viskas jau yra sutvarkyta. Mes neleisime klaipėdiečiams būti be vandens”, – teigė A. Liubinavičius


2020-04-03

5 komentarai “Naujas išbandymas klaipėdiečiams: per karantiną – be vandens (papildyta)”

  1. Visi vandens vartotojai ,prasineškite į ,, Klaipėdos vanduo ” savo telefonų numerius ,nes kitaip informacijos nesužinosite ! Kartą žmonės atsikėlę ryte nerado jokio vandens ,pasirodo , kažkokius tinklus plovė ar ką ten darė ! Ne avarinė situacija ,galėjo iš anksto įspėti namo admininistratorių ,kuris būtų pranešęs namo gyventojams ! Kai kažkas paskambino į ,, Klaipėdos vanduo ” ,tai atsakymas buvo toks : ,,o mes jūsų telefono numerio neturime ,kaip mes jums pranešime “! TOKS tai paslaugos teikėjas !

  2. Ko rėkiate? Juk vanduo buvo dingęs tik keliolika minučių. O kelią vėją lyg būtų lauke vandens mėnesį. Gėda!

  3. Iš Klaipėdos energijos A.Liubinavičių išvarė,tai prisiplakė Klaipėdos vandenis.

    • Liuba kaip savivaldybės įmonių angelas sargas išgirdus tą balseli žinai apie ką kalba eina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt