Paviršinių nuotekų tinkle buvo ir naftos produktų

Miestas, Svarbu

Klaipėdos apylinkės teismas išnagrinėjo bylą, kurios metu buvo ginčijamasi dėl išlaidų, atsiradusias keičiant Šilutės plente ir Mokyklos bei Tilžės gatvių seną paviršinių nuotekų tinklo trasą ir joje radus naftos produktų.

Nauji nuotekų tinklai čia buvo tiesiami AB „Klaipėdos vanduo” užsakymu. 2,544 mln. vertės darbus atliko UAB „Hidrostatyba” ir UAB „Uliksas”.

Darbų vykdomo metu tarp užsakovo ir rangovų kilo ginčas, dėl kurio „Klaipėdos vanduo” kreipėsi į teismą, prašydama iš „Hidrostatybos” priteisti 8396,14 Eur, 6 procentus metinių palūkanų nuo priteistos sumos ir 189 Eur žyminį mokestį.

Pradėjus darbus paaiškėjo, jog visas I etapo paviršinių nuotekų tinklas užterštas naftos produktais. Tada „Klaipėdos vanduo” atliko tinklų apžiūrą ir paėmė nuotekų mėginius bei išpumpavo perteklinį vandenį iš kolektorių hidrodinaminėmis mašinomis ir siurbliais, o pasamdyti tiekėjai pašalino naftos produktus ir juos utilizavimo. Už tokius darbus pateikus sąskaitą „Hidrostatybai” ši apmokėjo tik 1544,46 Eur ir liko skolinga 8332,53 Eur.

Iškėlus bylą „Hidrostatyba” neneigė skolos, tik aiškino, jog atsiskaityti negalėjo dėl dėl sudėtingos finansinės padėties. Žinia, įmonė siekė, kad jai būtų iškelta restruktūrizavimo byla.

Klaipėdos apylinkės teismas visiškai patenkino vandentiekininkų ieškinį, tačiau konstatavo, kad palūkanos gali būti skaičiuojamos tik už laikotarpį iki vasario 1-osios, kai įsiteisėjo Klaipėdos apygardos teismo nutartis „Hidrostatybai” iškelti restruktūrizacijos bylą.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Muzikinio teatro rekonstrukcija per keturias minutes

Nors statybininkai ir nesugebėjo iki šiol gauti visų valstybinės komisijos parašų, šio šeštadienio vakarą po 150 eurų kainavusius bilietus įsigiję ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Muzikinio teatro atidarymo šventė - komisijos dar nepriimtame pastate (papildyta) 

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastatą rekonstravusiems statybininkams, kaip studentams prieš egzaminus, pritrūko laiko, tad šeštadienį suplanuotas atidarymo renginys vyks nesulaukus ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Rūsyje aptiktas lavonas

Klaipėdos policija pranešė, kad ketvirtadienį, po vidurdienio, vieno Šilutės plento daugiabučio rūsyje aptiktas 44-erių vyro lavonas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This