P0

Regionas

Koronavirusas suėdė ir margučių alėją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-06


Kasmet Palangoje Šv. Velykų proga J.Basanavičiaus gatvė pasipuošdavo didžiuliais margučiais, tačiau šiemet dėl karantino ja pasigrožėti jau nebus galima.

Šių metų margučiai, dekoruoti Palangos ir Šventosios mokinių piešiniais, bus pastatyti 2021 metais.

Pasak Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorės Vitos Petrauskienės, pernai gruodį vyko vaikų piešinių konkursas „Mano gražiausios pasakos ir legendos apie Palangą ir jūrą“. Jame dalyvavo Palangos ir Šventosios mokyklų mokiniai. Buvo pateikti 35 darbai. Piešinių vertinimo komisijai vadovavo Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ vadovė Loreta Laurinavičienė. Komisija atrinko 10 piešinių, kuriuos ant margučių perpiešė palangiškis dizaineris Martynas Lapas.

Artėjant Šv. Velykų šventei, Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda, kasmet organizuojanti Margučių alėjos pristatymą, nusprendė surengti virtualią konkurso laimėtojų parodą, pristatyti piešinius ir jų autorius: Nikolę Jonauskaitę, Kasparą Jasą iš Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Emilią Sebeckis iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Viltę Rakauskaitę, Domantą Barkauską iš Stasio Vainiūno meno mokyklos, Šventosios pagrindinės mokyklos auklėtinę Ameliją Burvytę, Palangos pradinės mokyklos mokinį Vėją Kiuberį ir Marių Diemintą iš Palangos moksleivių klubo.


  2020-04-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt