P0

Fotoreportažai, Kultūra

Biblioteka skelbia veidaknygės iššūkį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-07


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinio darbuotojų kuriamos veidaknygės  socialinėje erdvėje susilaukė dėmesio, tad ji kviečia visus įsitraukti į šį smagų kūrybiškas žaidimą su knygų viršeliais kai  atrodo lyg daiktai ar nuotraukų herojai išlipa iš viršelio.

Biblioteka kviečia visą balandį siųsti jai veidaknyges su komentaru (vardas, iš kokio miesto) info@biblioteka.lt. Nuotraukos bus paskelbtos jos „Facebook” paskyroje, o kūrybiškiausi autoriai bus įvertinti.

Bibliotekos patarimai, kaip padaryti veidaknygę:

1) susirask knygą iš savo lentynos, kurioje būtų veidas ar veido dalis (gali būti augintinis, namų aplinkos detalė ir panašiai);

2) atsistok priešais veidrodį ir pabandyk pritaikyti sau. Svarbu, kad veido dydis, spalvos ir drabužiai daugmaž atitiktų knygoje esantį vaizdą;

3) jei pavyko tiksliai pritaikyti, pasiimk telefoną, įsijunk priekinę kamerą ir nusifotografuok (jei šalia turi kas galėtų tave nufotografuoti, paprašyk pagalbos).


Kultūros straipsnių vidus

2020-04-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt