P0

Verslas

Nepritaria apgyvendinimo paslaugų draudimui Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-07


Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai pateikė uostamiesčio savivaldybės administracijai pateikė savo apklaustų narių poziciją dėl apgyvendinimo paslaugų teikimo karantino laikotarpiu miesto teritorijoje.

Rūmai nepritaria apgyvendinimo paslaugų draudimui Klaipėdos mieste karantino laikotapiu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Akcentuojama, kad mieste, skirtingai nei kurortuose apgyvendinimo paslaugų poreikis ne tik kad neišaugo, bet ir didžioji dalis viešbučių veiklą nutraukė ar laikinai sustabdė.

Akcentuojama, kad kai kurie viešbučiai turi korporatyvinių klientų, ilgalaikių gyventojų, kurie mieste lankosi verslo, o ne poilsio tikslais. O dėl pandemijos tokių svečių galimybės išvykti taip pat ribotos.

„Dėl šalyje galiojančio karantino viešbučiai naujų užsakymų artimiausiems mėnesiams nesulaukia. Apgyvendinimo paslaugų teikimas viešbučiams leidžia gauti bent minimalias pajamas ir išsaugoti verslo tęstinumą. Ne visi Klaipėdos miesto viešbučiai sulaukė Klaipėdos miesto savivaldybės ar kitų įgaliotų institucijų kreipimosi dėl patalpų nuomos pirkimo izoliuotis turintiems asmenims, todėl, netekus galimybės teikti apgyvendinimo paslaugas viešbutyje gyvenantiems svečiams, viešbučiai patirtų dar didesnį nuostolį. Apgyvendinimo paslaugų nenutraukę viešbučiai skiria didelį dėmesį koronaviruso prevencijai: pasak viešbučių atstovų, personalas yra aprūpintas apsauginėmis priemonėmis, patalpos yra dezinfekuojamos.
Jeigu Klaipėdos viešbučiai nebeturės apgyvendinimo paslaugas perkančių svečių, bus priversti veiklą stabdyti, tačiau tai bus jų pačių sprendimas dėl susiklosčiusių aplinkybių”, – rašoma „Rūmų žiniose”.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-04-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt