P0

Spyglys

Ar naujasis direktorius užlopys nelaimingąjį apsiaustą?*

Spyglys
2020-04-08


Visokie pikti liežuviai malė, kad Klaipėdos valstybinio jūrų uosto naujojo direktoriaus konkursas buvo tiek ilgai vilkinamas, nes valstiečiai stengėsi į šią poziciją pasodinti savo žmogų prieš pat Seimo rinkimus, kad naujo direktoriaus kadencija šiame didelius pinigų srautus valdančiame poste truktų kuo ilgiau tada, kai valstiečiai galimai nebebus valdantieji viską Lietuvoje.

Visgi Spyglys mano, kad visa tai tėra tušti pliurpalai.

Su tais pačiais valstiečiais savivaldos rinkimuose Klaipėdoje dalyvavęs Algis Latakas nurungė 12 kitų pretendentų, įskaitant ir laikiną uosto vadovą infrastruktūros direktorių Vidmantą Paukštę vien todėl, kad yra labiausiai atitinkantis bene svarbiausią kandidatams į postą keltą kriterijų – panašumas į „Direktoriaus su žuvimi“ skulptūrą ant Šiaurinio molo.

Juk Klaipėdoje visi žino, kad „Direktoriaus su žuvimi“ skulptūra ir buvęs uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus nėra taip jau visai atsitiktinai panašūs. Taip pat Klaipėdoje visuotinai žinoma, kad skylėtas skulptūros apsiaustas, tiesiog kažkoks nesolidus, jokios apsaugos neteikiantis skarmalas yra prastos karmos ženklas, kuris buvusiam direktoriui p. Vaitkui ir tapo lemtingu.

Matyt, pirmu savo darbu Uosto direkcijos vadovo poste A. Latakas turėtų užlopyti „Direktoriaus su žuvimi“ apsiaustą ir taip užbaigęs blogą karmą, siekti naujų, tiesiog stogą raunančių krovos rekordų Klaipėdos uostui.

Na, o skrybėlę įsigyti galima ir vėliau, jei A. Vaitkus nesusipras padovanoti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt