P0

Koronavirusas

Autobusuose aptiko pažeidimų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-08


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Klaipėdos departamento specialistai vertino, kaip uostamiestyje vietinio susisiekimo autobusuose užtikrinamas reikalavimų laikymasis karantino metu.

Patikrinimo metu buvo įvertinti 23 autobusai.

Ne visi tikrinti autobusai po kiekvieno reiso pradinėje ir galinėje stotelėse buvo išvėdinami bei dezinfekuojami. Martyno Vainoriaus nuotr.

Nustatyta, kad visuose juose vairuotojai nuo keleivių buvo atitverti stop juosta arba plastiko pertvara, keleiviai buvo išlaipinami ar įlaipinami per priekines duris. Tačiau tik dviejuose autobusuose rankų dezinfekavimo priemonės buvo keleiviams gerai matomoje ir naudoti patogioje vietoje.

Ne visi autobusai po kiekvieno reiso pradinėje ir galinėje stotelėse buvo išvėdinami – dalyje jų buvo jaučiamas stiprus rūkalų ir prakaito tvaikas, ranktūrių, rankenų, turėklų ir kitų dažniausiai liečiamų paviršių dezinfekcija irgi buvo vykdoma ne visuose, šie autobusai buvo nešvarūs. O kai kurių autobusų vairuotojų dezinfekcinės medžiagos buvo perpiltos į langų valiklių, tualetų valiklių, aušinimo skysčio talpas, todėl identifikuoti naudojamų dezinfekcinių priemonių tinkamumo nebuvo galimybės.

Anot NVSC pranešimo, už nustatytus pažeidimus atsakingi asmenys bus patraukti administracinėn atsakomybėn.


2020-04-08

Vienas komentaras apie “Autobusuose aptiko pažeidimų”

  1. Akivaizdu, kad tiek autobusai, tiek parduotuvėse esantys krepšiai, tiek laiptinės dezinfekuojami tik dėl akių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt