P0

Mums rašo

Dėkoja rėmėjams (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-08


Klaipėdos miesto socialinės paramos centro vadovė Diana Stankaitienė viso centro darbuotojų ir jų globotinių vardu dėkoja SBA koncerno įmonių – AB „Klaipėdos baldai“ ir „ SBA baldų kompanija“ vadovams ir darbuotojams už 300 vienetų šventinių krepšelių.

„Šie krepšeliai, suvienijus socialiai atsakingų įmonių ir Centro darbuotojų pajėgas ir pasitelkus savanorius, pasiekė klaipėdiečius, t. y. pagyvenusius asmenis ir asmenis su negalia, kuriems teikiame bendrąsias, pagalbos į namus ir dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas. Džiaugiamės partneryste su SBA koncerno įmonėmis ir jų darbuotojais. Linkime gražių ir jaukių Šv. Velykų vadovams, darbuotojams ir jų šeimoms”, – rašoma portalui atsiųstame pranešime.

Jame taip pat informuojama, jog Centras už gautas šventines dovanas jau sulaukė ne vieno atsiliepimo ir padėkų iš savo klientų bei jų artimųjų.


  2020-04-08

  3 komentarai “Dėkoja rėmėjams”

  1. AvatarDalia (IP: 83.181.80.192)

   Norėčiau ir aš prisijungti su padėka Klaipėdos baldams. Maloniai nustebau, sulaukusi tokios turtingos dovanos – puikių, skanių ir naudingų bei dar ilgai galiojančių produktų . Sujaudino ir šiltas labdarių laiškas ir receptas, pridėti prie dovanėlės. Didelis dėkui ir socialinės paramos centrui, o ypač jo direktorei – šauniai rūpestingai – Dianai Stonkaitienei.

  2. AvatarMiestietė Onutė (IP: 78.62.150.241)

   Ačiū rėmėjams ie Socialinės paramos centro adminstracijai ir visiems darbuotojams, operatyviai ir efektyviai sudalyvavuviems super akcijoje!👍❤👍❤👍

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt