P0

Verslas

„Mars Lietuva“ darbuotojams – atlyginimo priedai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-08


Gargžduose įsikūrusi gyvūnų augintinių maisto gamintoja bendrovė „Mars Lietuva“ karantino dėl COVID-19 laikotarpiu daugumai dirbančių įmonės darbuotojų skelbia išmokėsianti vienkartinius atlyginimo priedus, siekiančius 300 Eur neatskaičius mokesčių. Priedai skiriami tiems darbuotojams, kurie karantino metu dėl savo darbo pobūdžio privalo būti darbo vietoje.

Bendra darbuotojams dėl darbo karantino laikotarpiu išmokamų atlyginimų priedų suma siekia 208 tūkst. Eur, priedus gaus 683 įmonės darbuotojai.

Įmonės teigimu, šiuo žingsniu siekiama atsidėkoti darbuotojams, kurių susitelkimas padėjo užtikrinti „Mars Lietuva“ verslo tęstinumą karantino dėl koronaviruso plitimo Lietuvoje laikotarpiu.

„Mūsų įmonė palyginti sklandžiai įveikė ligšiolinį daugiau nei trijų savaičių karantino etapą. Savaime suprantama, iš esmės pasikeitus aplinkybėms šalyje ir pasaulyje, buvo daug nežinomybės tiek darbuotojams, tiek įmonės administracijai, tačiau galiausiai bendromis visų pastangomis įmonės veiklos ritmas buvo stabilizuotas. Norime padėkoti darbuotojams, sugebėjusiems suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą, radusiems išeitis dėl namuose vaikų likusių priežiūros ir kitų netikėtai užgriuvusių rūpesčių. Jų indėlis į „Mars Lietuva“ veiklą šiuo metu – tai pavyzdys, kaip veikia vienas iš penkių „Mars“ korporacijos principų, bendradarbiavimas“, –  pranešime cituojama „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

„Mars Lietuva“ karantino laikotarpiu pagamino planuotą kiekį gyvūnų augintinių maisto. Gamykla Gargžduose, kaip ir visa „Mars“ korporacija, savo procesus organizuoja keturių savaičių ciklais, o įprastai per tokį laikotarpį pagaminama vidutiniškai apie 6500 tonų produkcijos.

„Sodros“ duomenimis, „Mars Lietuva“ vidutinis atlyginimas neatskaičius mokesčių 2019 m. siekė 1658,19 eurų.

Bendrus 2019-ųjų finansinius rezultatus „Mars Lietuva“ skelbs gegužės mėnesį. 2018 m. bendrovės  pajamos siekė 166,4 mln. eurų, iš viso buvo pagaminta beveik 83 tūkst. tonų gaminių.

„Mars Lietuva“ Gargžduose gamina maistą augintiniams „Whiskas“, „Sheba“, „Exelcat“ ir „Pedigree“.


  2020-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt