P0

Spyglys

Apie sveikatą – nesveikai* (1)

Spyglys
2020-04-09


Ketvirtadienį mūsų miestelio politikams teko rimtas išbandymas pirmuoju nuotoliniu Tarybos posėdžiu. Ir dar ne bet kokiu, o tokiu, kurio didžiąją dalį sudarė per visą Lietuvą skambančių Klaipėdos universitetinės ligoninės reikalų svarstymas.

Daug ką apie jį būtų galima parašyti, bet Spyglys šįkart apsiribos tik vienu pastebėjimu, kaip sveikai sveikatos klausimų svarstyme dalyvavo konservatorius Aidas Kaveckis ir valstietis Vidmantas Dambrauskas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-04-09

  Vienas komentaras apie “Apie sveikatą – nesveikai*”

  1. AvatarTrapampam (IP: 78.57.203.191)

   Ai Sulcai sirdi skauda kad taves ten nera ??

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt