P0

Spyglys

Apie sveikatą – nesveikai* (1)

Spyglys
2020-04-09


Ketvirtadienį mūsų miestelio politikams teko rimtas išbandymas pirmuoju nuotoliniu Tarybos posėdžiu. Ir dar ne bet kokiu, o tokiu, kurio didžiąją dalį sudarė per visą Lietuvą skambančių Klaipėdos universitetinės ligoninės reikalų svarstymas.

Daug ką apie jį būtų galima parašyti, bet Spyglys šįkart apsiribos tik vienu pastebėjimu, kaip sveikai sveikatos klausimų svarstyme dalyvavo konservatorius Aidas Kaveckis ir valstietis Vidmantas Dambrauskas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-04-09

Vienas komentaras apie “Apie sveikatą – nesveikai*”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt