P0

Verslas

„Iki“ elektroninė prekyba jau veikia Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-09


Prekybos tinklas „Iki“ skelbia, kad jo prekes per maisto pristatymo programėlę „LastMile“ jau galima užsisakyti ir Klaipėdoje.

2019 m. nusprendus žengti į elektroninės prekybos rinką „Iki“ pasirinko bendradarbiavimą su maisto pristatymo į namus startuoliu „LastMile“. Lietuvoje besinaudojančių šia programėle skaičius, lyginant su praėjusiais metais, yra išaugęs beveik 5 kartus.

Siekiant užtikrinti pirkėjų ir kurjerių saugumą, užsakant prekes programėlėje galima pasirinkti, kad jos būtų paliktos už durų. Itin išaugus užsakymų skaičiui, buvo prailgintas pristatymo laikas – pirkėjai savo užsakymus gali gauti nuo 9 iki 22 val.


  2020-04-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt