P0

Spyglys

Po kiek švęstas vandenėlis?*

Spyglys
2020-04-09


Spyglys retkarčiais irgi mėgsta palandžioti po internetą, kuriame galima aptikti visokių įdomybių.

Štai viena Utenos bažnyčia Didžiosios savaitės metu savo parapijiečiams siūlo įsigyti specialiuose plastmasiniuose buteliukuose išpilstyto šventinto vandens.

„Siurprizas parapijiečiams! Šventinto vandens galite saugiai įsigyti jau dabar. Visą didįjį tridienį nuo 12 iki 19 val. mūsų bažnyčia bus atvira”, –  skelbiama Dievo namų feisbuko paskyroje. Tiesa, kiek kainuoja toks vienas butelaitis, nenurodyta.

Klaipėdiečiams gi Spyglys turi liūdnų naujienų –  jo duomenimis, uostamiesčio bažnyčios prieš šv. Velykas šios „paslaugos”, deja, neteikia…

Tačiau po pietų Spyglys sužinojo džiugią naujieną – Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje visgi galima įsipilti švęsto vandens: bažnyčios gale stovi didelė talpa su kraneliu, o buteliuką žmonės turi turėti savo…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-04-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt