P0

Sveikata

Psichosomatinio skyriaus neuždarys?

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-04-09


Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichosomatiniame skyriuje besigydantys pacientai nerimauja, kad pasinaudojant  karantinu jis bus uždarytas ir vėliau paslaugos bus teikiamos kitoje, ne tokioje patrauklioje vietoje.

Tačiau ligoninės vadovybė tikina, kad tokie nuogąstavimai esą neturi pagrindo ir skyrius pasibaigus karantinui ir toliau veiks kaip ir veikęs Puodžių gatvėje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Kiek man žinoma, Dienos chirurgijos centras jau seniai siekia perimti šias patalpas, bet pasikeitus vadovui procesas buvo pristabdytas. Dabar dėl karantino į namus išleidžiami visi jame besigydę asmenys ir tikriausiai nebegrįšime čia, nes vėl viskas pajudėjo. Sąlygos Bangų gatvėje esančiame skyriuje mums bus tikrai netinkamos”, – teigė vienas iš redakcijai paskambinusiųjų pacientų.

Ligoninės viešųjų ryšių koordinatorė Marija Gabrienė tikino, kad vadovybė tikrai neturi tokių ketinimų.

„Psichosomatinis skyrius uždaromas tik karantino laikotarpiui dėl pačių pacientų saugumo. Jei kyla poreikis gauti paslaugas, jos dabar suteikiamos skyriuose Bangų ir Baltikalnio gatvėse. Po karantino Psichosomatinis skyrius vėl veiks Puodžių gatvėje”, – teigė ji.


  2020-04-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt