P0

Regionas

Su koronavirusu kovojantiems medikams – nemokamas įvažiavimas į Neringą (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-09


Neringos savivaldybės taryba priėmė sprendimą vasaros sezono laikotarpiu asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, kovojusiems su koronaviruso infekcija,  taikyti įvažiavimo į Neringą lengvatą.

Nemokėti vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą šiems asmenims bus galima nuo birželio 20 iki rugpjūčio 20 d. į kurortą vykstant lengvaisiais automobiliais.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Kaip lengvata bus taikoma, nustatys Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus nustatyta tvarka, su kuria kiek vėliau bus supažindintos Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Prisidėti prie šios Neringos savivaldybės iniciatyvos, teikiant nuolaidas Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, kovojusiems su koronaviruso infekcija, kviečiami ir kurorto paslaugų teikėjai.

Nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą lengvaisiais automobiliais sieks 30 eurų. Kitu metų laiku – 5 eurus.


2020-04-09

3 komentarai “Su koronavirusu kovojantiems medikams – nemokamas įvažiavimas į Neringą”

  1. 06.24 važiavome į Nidą (esu Kauno klinikų gydytoja), turėjau savo darbo pažymėjimą. Deja, tai tik reklama mero. Mokestį reikėjo susimokėti, nes pasirodo, neturi sąrašų atsiųstų iš gydymo įstaigos. Svarbu apsiskelbti ant visos Lietuvos kokie jie geri, o iš esmės… Mažiau šnekėkite, o daugiau darykite.

  2. Labai pagirtinas Neringos savivaldybės tarybos sprendimas, bet, ko gero, bus detalesnis paaiškinimas kam tai bus taikoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt