P0

Verslas

Pirmąją Velykų dieną nedirbs didieji prekybos centrai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-11


Nors praėjusiais metais kai kurie didieji šalies prekybos centrai (PC) per Velykas, skirtingai nei per Kalėdas, dirbo, šiemet per karantiną skelbia nedirbsiančios visiems penkiems didiesiems prekybos tinklams priklausančios parduotuvės.

„Iki”, „Norfa”, „ Maxima”, „Rimi” ir „Lidl“ PC nedirbs pirmąją Velykų dieną – balandžio 12-ąją, sekmadienį.

„Iki”, „Norfai”, „ Maximai,”„Rimi” ir „Lidl“ priklausančios parduotuvės nedirbs pirmąją Velykų dieną – balandžio 12-ąją, sekmadienį.

Antrą švenčių dieną, balandžio 13-ąją, pirmadienį, minėtų tinklų parduotuvės dirbs įprastai –  pagal karantino metu skelbtą sutrumpintą darbo grafiką. Daugelis iš jų dirba nuo 9 iki 20 val.

„Nuo pat veiklos Lietuvoje pradžios kėlėme sau tikslą būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, tad ir artėjant gražiausioms metų šventėms jų nepamirštame. Normalu, kad per šventes visi norime būti su savo šeimos nariais, tad dabar mūsų darbuotojams jau net nekyla klausimas, ar dirbsime per didžiąsias šventes – mums tai jau tapo tradicija. Džiugu, kad mūsų darbuotojai turės progą šią pavasario šventę sutikti su artimaisiais“, – pranešime cituojamas „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

„Lidl“ ir „Norfos” prekybos tinklai prieš trejus metus pirmieji ėmėsi iniciatyvos nedirbti ne tik per Kalėdas ir Naujuosius metus, bet ir per Velykas.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-04-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt