Klaipėdoje – aštuoni nauji koronaviruso atvejai

Koronavirusas, Svarbu

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, per penktadienį Lietuvoje nustatyti 27 nauji koronaviruso atvejai – gerokai mažiau nei ketvirtadienį, kai buvo identifikuoti 44 susirgimai.

Klaipėdoje penktadienį nustatyti 8 susirgimai (ketvirtadienį – 13). Pusė teigiamų mėginių į Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) laboratoriją atkeliavo iš mobiliojo tyrimų punkto.

Iš viso šiuo metu Lietuvoje jau diagnozuoti 1026 susirgimai COVID-19.

Klaipėdoje jau yra pasveikę 12 asmenų. Iš viso šalyje yra pasveikę 54 asmenys

Šeštadienį pranešta ir apie dvidešimt trečią mirties nuo koronaviruso infekcijos atvejį. Asmuo mirė Kauno klinikinėje ligoninėje. Mirusysis priklausė rizikos grupei.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) taip pat informavo, kad šeštadienio rytą Kauno oro uoste nusileido lėktuvas, atgabenęs daugiau nei 27 tonas asmens apsaugos priemonių šalies medikams, kovojantiems su koronaviruso infekcija. Krovinyje – respiratoriai FFP2, apsauginiai akiniai, vienkartinė medicininė apranga, chirurginės kaukės, apsauginiai skafandrai ir batų apsaugos.

Apsaugos priemonės Lietuvą pasiekė padedant Susisiekimo ministerijai, o į ligonines juos išvežioja Lietuvos paštas.

Gautos apsaugos priemonės skirtos KUL, Santaros klinikų, Kauno klinikinės ligoninės, Respublikinės Panevėžio ligoninės ir Respublikinės Šiaulių ligoninės medikams, 5 didžiųjų miestų greitosios medicinos pagalbos stočių medikams, taip pat medikams, dirbantiems savivaldybių įsteigtuose mobiliuosiuose punktuose.

Anot SAM, jau prieš šventes savivaldybių medikams, kovojantiems su koronaviruso infekcija, paskirstyta 1,2 mln. kaukių, 3,6 mln. vienkartinių pirštinių, o karščiavimo klinikoms skirta beveik 24 tūkst. vienkartinių chalatų ir beveik 20 tūkst. vienkartinių akinių. Skelbiama, kad Klaipėdos savivaldybei skirta 50 000 medicininių kaukių, 150 000 vienkartinių pirštinių, o jos karščiavimo klinikai teko 700 vienkartinių chalatų ir 600 apsauginių akinių.

5 Comments

 1. Algirdas

  Pinigų plovimo įstaigą….gal jau laikas ten pusę pakeisti…su Grubliauskiene…kokie pinigų taškymas ten

  Reply
 2. ąpuokkas

  Ar matėt ta vyrūsą

  Reply
  • klaipedietis

   kvailys

 3. Modestas

  Pipec mirsim dabar jau ?

  Reply
 4. Algis

  O nuo ko apsikretė tur būt ne nuo rizikos grupei priklausiančio asmens.kodel niekada nėra imformacijos kas apkrečia tuos senjorus.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Savaitinis COVID-19 rodiklis Klaipėdoje padidėjo 125 proc.

Lietuvoje penktadienį buvo patvirtinta 18 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du žmonės susirgo antrą kartą. Klaipėdoje, kaip ir ketvirtadienį, ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 situacija Klaipėdoje atitinka Lietuvos vidurkį

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtinti aštuoni nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – visi susirgę žmonės užsikrėtė pirmą kartą. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota. ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Jau 19 šalies savivaldybių turi nulinius COVID-19 rodiklius

Valstybės duomenų agentūra skelbia, jog trečiadienį, kaip ir antradienį, Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This