P0

Regionas

Kontrolės postuose dešimtadalis apgręžti, išrašyta ir protokolų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-12


Šeštadienį budėdami 34-iuose postuose prie miestų ir miestelių Klaipėdos apskrities pareigūnai patikrino apie 10 000 automobilių, beveik 1000 iš jų teko apsisukti ir grąžinti atgal.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Į Klaipėdą neįleisti 795 vairuotojai (iš jų 14 dviratininkų). Postuose į uostamiestį budintys pareigūnai vakar taip pat sulaikė ir du ieškomus asmenis – vienas jų skolininkas, ieškotas antstolių, kitas slapstėsi, siekdamas išvengti karinės tarnybos.

Į Palangą pareigūnai per parą neįleido 66 automobilių. Paryčiais į pajūrio kurortą bandė prasmukti ir neblaivus vairuotojas – taksi automobilį vairavusiam vyrui nustatytas 0,59 prom. neblaivumas.

Per parą postuose dirbantys pareigūnai surašė 11 administracinių nusižengimų protokolų dėl karantino sąlygų nesilaikymo. Dar 7 piliečiai užsidirbo protokolus, nes nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams. Vienas jų triukšmavo Skuodo patikros punkte atsisakęs pateikti dokumentus, dar vienas pilietis uostamiestyje vairavo automobilį, kalbėdamas telefonu, o perspėtas pareigūnų kėlė triukšmą, konfliktavo, be pareigūnų leidimo lipo iš automobilio.

Klaipėdos rajone, Vėžaičiuose, pilnutėlis automobilis stabdomas pareigūnų nestojo. Pavijus jį visi penki automobilyje buvę vaikinai konfliktavo, priešinosi pareigūnams, vienas jų net kėsinosi spirti policininkui, tad visiems penkiems buvo surašyti protokolai ir už pasipriešinimą ir už karantino taisyklių pažeidimą.

Neturintiems privalomų apsauginių veido kaukių, pareigūnai jas padovanojo.


  2020-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt